1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Usta Okey
okey oyna

Sitemizde düzenli olarak oyun oynayan kullanıcılarımız zaman içerisinde kendilerini geliştirmektedir. Bu neden yüzünden oyuncularımız kendileri gibi profesyonel hale gelmiş oyuncular ile aynı masalarda bulunmak istemektedir. İsteklere göre hizmete sunduğumuz Usta Okey salonumuz, sizleri memnun etmek için açılmıştır.

Online okey oynamak için çaylak salonlarının bulunması kadar usta oyunculara özel salonların bulunması da doğaldır. Adresimizde usta okey oynayan üyelerimiz sadece şansları ile kazanmaktadır. Taş takibini iyi yapan hatta kazanamayacağını bildiği durumlarda taşlayarak yeni stratejiler oluşturan üyelerimiz usta salonlarımızda boy göstermektedir. Bazı sitelerde usta okey salonları ücretli olsa da sitemizde bu imkânımızdan da ücret taleplerinde bulunmuyoruz.

Usta Okey Salonu

Sitemizde 7/24 kullanılabilen Usta Okey Salonu puanlı sistemimizden etkilenen odalarımızdan biridir. Bir oyuncunun ustalar arasına katılması için kendini kanıtlaması gerekmektedir. Oyunlarda profesyonel olan bireyler kısa süre içerisinde pek çok farklı eli kazanarak puanlarını yükseltebilmektedir. Puanların yükselmesi ise ustaların oynadığı odaların açılmasını sağlamaktadır. Kurmuş olduğumuz bu sistem, aynı zamanda sitemiz içerisindeki rekabetin kızışmasına da yardımcı olmaktadır. Böylece okey oynamanın heyecanlı yönleri keşfedilebilmektedir. Sitemiz içerisinde usta oyuncularımızın uzun süreli turnuvaları da en heyecanlı oyunların yaşandığı anlar olarak kabul edilmektedir. Siz de puanlarınızı arttırarak ya da kendinizi kanıtlayarak ustalar liginde boy gösterebilirsiniz.

Usta Okey Seri Oyun

Usta Okey genel salonu içerisinde profesyonellikten ileri gelen bir takım avantajlar doğmaktadır. Örneğin kullanıcılarımız ellerini hızlı bir şekilde oynadığından ötürü oyun seri olarak devam etmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde pek çok farklı oyuna katılım sağlanabilmektedir. Üstelik diğer odalarımızda olan imkânlarımızı usta okey odalarımızda da bulunmaktadır. Eğer ki odalarımızda yetki almak istiyorsanız yönetim ekibimizde iletişim kurmanız usta okey salonlarımız için de olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Bunların yanı sıra üyelerimiz VIP şekilde yollarına devam edebilmek için usta olmalarından sonra da talep gönderebilmektedir. Kullanıcılarımızın tercihlerine göre radyo dinleyip tercihlerine göre sohbet katılımları da imkânlarımızdandır. Usta okey oyuncularımız zaman içerisinde birbirlerini tanıdıkları için aralarında olan muhabbetler daha uzun süreli ve eğlenceli olabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,146 saniyede oluşturuldu.