1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 4,20 / 5)
Amerikan Okey
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynamak için Amerikan Okey odalarımızı tercih eden kullanıcılarımıza hoş geldin diyoruz. Genel salonlarımızı ve odalarımızı güncelleyerek sizlere her daim maksimum hizmet sunumu yapmaya çalışıyoruz. Bu sayede online siteler arasında uzun zamandan beridir varlığımızı sürdürebiliyoruz.

Amerikan Okey oynamak için kısa süre öncesine kadar sadece bilgisayarlarınız üzerinden giriş yapmanız kabul görüyordu. Ancak artık girişlerinizi hem tabletlerinizden hem de akıllı cep telefonlarınızdan yapabilirsiniz. Sistem yenilemelerimiz sayesinde artan giriş olanaklarımız, sizlerin daha geniş kapsamda oyunlara katılım gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Ayrıca sitemize giriş yapma şeklinizin değişim göstermesi elde edeceğiniz hizmet kalitesinin düşmesi anlamına da gelmemektedir.

Amerikan Okey Canlı

Sitemizde Amerikan Okey canlı okey oyunları oynarken kendinizi özel hissetmeniz için üyeliklerini VUP konuma eriştirmenizi öneriyoruz. Bu kapsama girebilmek için sitemizde belli puan edinimler sağlamış olmanız gerekmektedir. Bir başka deyişle sitemizde uzun süreli şekilde oyun oynuyorsanız kısa süre içerisinde VIP şekilde hizmet edimi sağlamanız mümkün hale gelecektir. Üyeliklerini VIP yapmak isteyen kullanıcılarınızın genel sohbet odalarında bu konu üzerine konuştuklarına şahit oluyoruz. Ancak VIP üyelik için genel sohbet odalarında vakit kaybetmek yerine yönetim ekibimize taleplerde bulunmalısınız. Böylece üyeliklerinizi daha kısa zamanda VIP olarak değiştirebilirsiniz. Yönetici arkadaşlarımız kolay ulaşılabilir oldukları için hizmet edinimlerinizde minimum süreler verebiliyoruz.

Amerikan Okey Genel Salonu Hakkında

Amerikan canlı okey genel salonumuz direkt olarak oyunları oynayabileceğiniz bir adres değildir. Sitemiz, oyunlardan aldığınız keyifleri maksimum rakamlara ulaştırabilmek için hizmet sunumunda sınırları ortadan kaldırmıştır. Bu sayede sitede oyun oynarken genel salonda muhabbetlere katılım sağlayabilirsiniz. Muhabbetlerde küfür olmadığı sürece yönetici arkadaşlarımız uyarılarda bulunmamaktadır. Aynı şekilde toplum kurallarına uygun olarak gerçekleşen sohbetler sıkıntısız olarak istenen süre boyunca devam edebilmektedir. Ek olarak kullanıcılarımız Amerikan Okey odalarımızda oyunlarını müzikli şekilde de devam ettirebilmektedir. Sitemizde, kullanımı tercihlere bağlı olan oldukça iyi bir radyo sistemimiz bulunmaktadır. Sistemimiz sayesinde oyunlar sırasında müzik dinleyerek eğlenebilirsiniz. Ayrıca masa arkadaşlarınıza sanal olarak yiyecek ve içecek ikramı ile samimiyetlerinizi ilerlemeniz ve eğlenmeniz de olanaklarımız kapsamındadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,741 saniyede oluşturuldu.