1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Sivas Okey
okey oyna

Sivas Okey, Sanal platformlar sayesinde günümüzde farklı oyunları anında oynamanız mümkündür. Farklı oyunlar arasında en çok talep gören ise kesinlikle okeydir. Okey 58 salonumuz içerisinde okeyin en kaliteli şekillerini online olarak oynayabilirsiniz. Sitemiz, bu alanda kullanıcıları için her daim kendini geliştirerek hizmet sunumlarında öncü olmaya devam etmektedir.

Sivas Okey Oyna

sivas okey oyna

Kaliteli tema görünümümüz sayesinde gerçek okey keyfi alabilmeniz için elimizden gelen tüm güncellemeleri Okey 58 canlı salonumuz için tanımladık. Güncellemelerimiz sayesinde sitemiz sistemlerinin tümü mobile de uygun hale gelmiştir. Mobil sistemlerimizden de diğer sistemlerimizden de tercih eden tüm üyelerimiz istedikleri kadar ücretsiz bir şekilde istifade edebilmektedir.

Sivas Okey Yerel Okey Salonu

Sitemiz içerisinde yer alan pek çok farklı salonumuz bulunmaktadır. Salonlarımızın kurulma amacı ise siz değerli kullanıcılarımızın maksimum keyifli okey oynayabilmesidir. Okey 58 okey oynamak kaliteli sunumlarımızdan sonra farklı alanlarda da hizmet alımına müsaade etmiştir. Böylece oyunlarınız sırasında radyo yayınlarımıza da merhaba diyebilirsiniz. Okey oynarken müzik dinlemek pek çok üyemizin daha fazla odaklanmasını sağlamaktadır. Müzikli yayınlarımız da sıradan okey sistemlerimizde olduğu gibi 7/24 kesinti vermeden devam etmektedir. Son olarak radyo yayınlarımıza mobil bağlantılarınız ile de katılım sağlamanızı garantiledik. Bu sayede mobil kullanıcılarımız bilgisayarlı kullanıcılarımız ile eşit şartlar altında okey oynayabilmektedir.

Sivas Sohbetli Okey

Okey oynamanın en güzel yönlerinden biri de farklı insanlarla sohbet etmektedir. Ancak her daim masanızda sizle aynı görüşleri paylaşan bireylerin olması mümkün değildir. Bu alanda en azından yerel masalarımızda şansınız daha fazladır. Sivas Okey sohbetli oynamak için Sivaslı olan kullanıcılarımızın toplandığı bir odamızdır. Üyelerimizi ortak bir memleketten oldukları için daha rahat bir şekilde iletişim kurabilmektedir. Üstelik sitemizin sistemleri metin muhabbetlerini sanal resimli ikramlarla da süsleyebilmektedir. Böylece okey oynarken yeni arkadaşlar edinmeniz kolay şekilde mümkün olacaktır. Kullanıcılarımız sitemizde yetkili olarak görev de alabilmektedir. Siz de adresimizde görevli olmak istiyorsanız sadece bu konu hakkında bize taleplerde bulunmalısınız. Talepleriniz yönetici arkadaşlarımız tarafından profillerinizin incelenmesinden sonra onaylanarak odalarımızda yetkili olmanız anında sağlanabilmektedir.

Okey 58 odalarına giriş yapmak için https://www.okey.net/okey adresinden giriş yapabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 99 sorgu 1,184 saniyede oluşturuldu.