1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Antalya Okey
okey oyna

Okey, ülkemizde yaş ve cinsiyet fark etmeksizin en çok sevilen oyunlardan biridir. Öğrenmesinin kolay olması nedeni ile de sevilen okey için sitemizde özel salonlarımız bulunmaktadır. Antalya okey odalarımız da Antalya’da ikamet eden kullanıcılarımız için açmış olduğumuz salonlar arasında yer almaktadır.

Kullanıcılarımız okey oyunu sırasında farklı tanışıklıklar elde edebilmektedir. Antalya canlı okey salonumuzda Antalyalı oyuncularımız bulunduğu için oyunlar esnasında yapılan muhannetler daha kısa sürede ilerleyebilmektedir. Kullanıcılarımızın muhabbet katılımları için de sitemizde oyun oynayabilmeleri için de üye girişleri sırasında işlemlerinde hata yapmamaları gerekmektedir. Kayıtlı girişler neticesinde şifrelerinizi yenilemeniz ya da yeni bir üyelik hesabı açmanız mümkündür.

Antalya Online Okey

Antalya online okey odalarımızda oyun tiplerimiz eğlencenizi maksimum rakamlara eriştirmek için tasarlanmıştır. Bu açıdan bakıldığında sadece düz okey ile zaman geçirerek katılımlarınızı sağlayabilirsiniz. İçerikler kullanımı açısından 101 okey, çanak okey ya da diğer türlerimiz için de gerekli olan açıklamalar adresimizde yer almaktadır. Bu sayede hiç bilmediğiniz bir oyun türünü farklı sitelerde araştırmak zorunda kalmanıza gerek yoktur. İster diğer makalelerimizi okuyarak ister yönetim ekibimizden yardım alarak oyunlara anında bağlantı kurabilirsiniz. Üstelik oyunlar sırasında masa arkadaşlarınızdan da kurallar konusunda bilgi edinmeniz mümkündür.

Antalya 07 Okey

106 taş ile oynanan okey türlerinde istekalarınızda yer alacak taş miktarının belirlenmesi oyun tipine göre kendini göstermektedir. Antalya okey oynarken sitemizin en iyi avantajlarından biri olan radyo yayınlarını kasma sorunu ile karşılaşmadan takip edebilirsiniz. İçeriklerimizdeki güncellemeler sayesinde odalarımızın yoğunluklarının her geçen gün biraz daha arttığını da zaman içerisinde fark edeceksiniz. Ancak odalarımızdaki kişi sayısının artışı oyun sırasında yine sizin açınızdan kasma sıkıntılarının meydana gelmesine neden olmamaktadır. Oyunlarınızı özel hale getirmek de sizin elinizdedir. Sitemizde hizmet sunumu 7/24 yapıldığı için içeriklerimize özel masa açarak da erişim sağlayabilirsiniz. Bu alanda açmış olduğunuz masalara yakın çevrenizi davet etmeniz mümkündür. Ya da sadece masa yöneticisi konumu elde ederek site içerisinde aktif olan diğer üyelerimiz ile de istediniz kadar okey oynayabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 82 sorgu 0,148 saniyede oluşturuldu.