Baba Okey Oynar Mı?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (18 oy, ortalama: 2,44 / 5)
Baba Okey Oynar Mı?
okey oyna

Baba okey oynar mı?” Diye soran çocuklar var mı acaba? 7’den 70’e her kesimden insanların oynadığı okey oyunu tabii ki sevgili babalarımızında tutkusu. Kahvehanede de severek oynadıkları bu oyun sayesinde boş vakitlerini arkadaşları ile oyun oynayarak geçiren babalarımız mazide kalmış gibi. Çünkü artık herkes ( babalarımızda ) internetde okey oynayarak vakit geçiriyorlar. Sosyalleşme adı altında bir çok etkinliğimizi artık sanal ortamda geçiriyoruz.

Baba Okey Oynarken Sinirlenir Mi?

Masa oyunları arasında beğenilerek oynan bu oyunda baba okey oyunu oynarken tabii ki sinirlenir. Hem kim sinirlenmez ki herhangi bir oyun yada etkinlik esnasında işler yolunda gitmezse? Tabii ki hepimiz de oluşabilecek bir sinir. Düşünsene “çift okey”in var ve tur dönüyorsun karşında oyunu normal düz  bir şekilde elini açıyor. Sinirlenmemek elde değil :) Oyunlar ne kadar eğlenceli olasalar da bir o kadar da sinir bozucu olabiliyor. Baba okey oyunu okeyy.net sitesi aracılığı ile yada başka bir platform aracılığı ile oynayabilir ve tabii ki sizlerde bizimle oynayabilirsiniz. Eğlencenin maksadını aşmadıkça tüm oyunlar oyuncularına zevk verir. Ne kadar hırs o kadar sinirlenmek demek.

Baba Okey Sadece Bilgisayardan mı Oynar?

Oyunlar artık sadece bilgisayar aracılığı ile oynanmıyor. Telefondan okey, Mobil okey, Cepten okey ve Tablet & Ipad den okey oynayabilirsiniz. Çoğu okey oyununu telefona indirmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz fakat bu sitede oyun oynamak için herhangi bir uygulama telefona yada Tablet & Ipad’lerinize  yüklemeden sadece sitemizi ziyaret ederek online okey oynayabilirsiniz. Baba okey oynamayı özellikle telefondan okey oynarken gizli tutmak ister. Çünkü okey oynarken masanda ki insan ile sohbet edip tanışabilir ve bu annelerin pek hoşuna gitmeyecektir ki her zaman da öyledir. Telefona indirmeden okey oynamak artık en çok tutulan oyun türüdür. Düşünsene oyunu yüklemek için 50 mb yer istiyor. Ama internetiniz de ve telefonun hafızasında o kadar yer yok? Ne yapman gerekiyo peki? Telefondan okey oyna sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır ve indirmeden okey oyunu oynayacak vede kimseye yakalanmayacaksınız :) Baba okey oyna oynamak için Google’a okey net yazmanız yeterlidir.

Baba Okey, Baba Okey Sitesi, Baba Okey Salonu, Baba Okey Odası, Okey Oyna

 

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git