1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey uyesiz
okey oyna

Gerçek hayatın sıkıntıları, iş yaşamının stresli dönemleri insanların farklı aktiviteler yapmalarına neden olmaktadır. Bireyler bu sayede hayatın sıkıntılı yönünden kurtulmaya çalışmaktadır. Okey oynamak hem eğlenceli hem de konforlu bir aktivite olduğu için akla ilk gelen kafa dağıtma yöntemlerinden biridir. Üstelik adresimizde üyesiz okey oynanması da mümkündür.

Son zamanlarda online sistemler üzerinden okey oynamak oldukça popüler bir sistem haline gelmiştir. Ancak bu sistemin kullanımı konusunda dikkat edilmesi şart olan belli hususlar bulunmaktadır. Örneğin bireyler seviyesine dikkat edilmeyen sitelerde, küfürlü konuşmalarla karşılaşabilmektedir. Okey üyesiz de oynanabilen bir oyun olduğu için sitemizi bu açından kolay bir şekilde denetlenebilmektedir.

Üye Olmadan Online Okey

Okey oynayacak siteler arasında karar veremiyorsanız üye olmadan okey oynamak seçeneklerimizden istifade edebilirsiniz. Sistemimiz içerisinde misafir girişlerimiz de bulunmaktadır. Böylece ilk girişlerde sitenin nasıl olduğunu anlamak ve bir yorum yapabilmek açısından üye olmadan salonlar içerisinde vakit geçirmeniz mümkündür. üstelik salonlarımız ve odalarımız her daim online olarak kullanılabilmektedir. Hazır masalara oturmanız halinde oyunlar saniyeler içerisinde başlamaktadır. Oyunların başlamasından sonra ise eşli ya da düz olmasına göre ilerleme gerçekleşmektedir. Ancak masa açmak ya da puanlı sistem içerisinde statünün artabilmesi için öncelikle üyelik işlemlerini halletmenizi öneriyoruz. Sitemizin sistemleri kolay kullanılabilir ve kalitesi olmasından ötürü üyelikleriniz neticesinde bir sıkıntı yaşamanız da mümkün değildir.

Üyesiz Okey

Üyelik sistemimizde kullanıcı olmak avantajı elde etmek için kendinize bir nick belirlemeniz gerekmektedir. Sistemimizde bulunmayan nickler üzerinden yapacağınız belirlemeler kapsamında kolay bir şekilde üyelik işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Üyesiz okey oynama sistemimiz de bulunan adresimizde üyelerimiz için ekstra avantajlarımız da bulunmaktadır. Bu bağlamda avantajlarımız arasında VIP üyelik sistemimizden bahsetmemiz gerekmektedir. Sistemimiz oynadığınız oyunlardan maksimum keyif almanızı sağlamaktadır. Üstelik üyeliklerinizi VIP olarak konumlandırabilmemiz için sizlerden sadece talep bekliyoruz. Taleplerinizi yönetim ekibimize iletmeniz neticesinde sitedeki okey odalarımızda yetki alabilirsiniz. Aynı şekilde yetki bırakmak istediğiniz durumlarda da talep ederek üyeliklerinizi standart olarak sürdürebilirsiniz. Yetkinizi bırakmanız sitede oyun oynayamamanız gibi bir sonucun oluşmasına neden olmamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,138 saniyede oluşturuldu.