Okey misafir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey misafir
okey oyna

Okey misafir

odalarımıza hoşgeldiniz.

Okey misafir

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Okey misafir

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey misafir sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey misafir‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Okey misafir Burası.
Daha önceden okey misafir akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi biz olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü biz okeymisafir adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterseniz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza misafir olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severseniz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde bize katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey misafir.

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git