1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey misafir
okey oyna

Günümüzde canlı olarak okey oynamak alternatif çeşitliliğinden dolayı özellikle geçmiş zamanlara kıyasla daha kolay şekilde gerçekleşebilmektedir. Üstelik canlı okey oynamak için bireylerin kafelere ya da kahvehanelere gitmelerine de gerek kalmamaktadır. Okey Misafir salonlarımız ile evlerinizin konforunu terk etmek zorunda kalmadan online şekilde türkü okey oyunlarına erişim sağlamanız mümkündür.

İnternetten okey oynamak getirdiği avantajlardan ötürü de oldukça sevilmektedir. Okey Misafir salonu sadece okey oynayabileniz için kurulmamıştır. Bu amaçla aplikasyon şeklindeki sistemlerden yarar sağlanması da mümkündür. Salonlarımız içerisinde ise okey oynamaya ek olarak isteyen üyelerimizin birbirleri ile sohbet etmelerini de sağlıyoruz. Böylece online olarak oynanan okey, aynı zamanda bir sosyalleşmek sistemi halini de alabiliyor.

Okey Misafir Salonları

Sitemiz, müşterilerimizin oyun sistemlerini kolay bir şekilde kullanıp değerlendirebilmeleri açısından farklı alternatif kullanım alanları da yaratmıştır. Misafir okey oynamak da yaratmış olduğumuz kullanım alanları arasında bulunmaktadır. Siz de sitemize ilk girişlerinizi misafir olarak yaparak sistemimiz hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Üstelik adresimize misafir girişi yapan kullanıcılarımız kalite bakımından daha aşağılardan hizmet almamaktadır. Misafir okey sistemlerimiz içerisinde kullanıcılarımız için mobil giriş sistemlerimiz de çalışır hale gelmiştir. Böylece okey oynamak gerçek anlamda kolay şekilde eğlence sağlayabilmektedir.

Misafir Okey Oyna

Misafir okey oynamak puan kazanımı açısından kullanıcılara yarar sağlamamaktadır. Bu neden yüzünden sitemizi üye olarak deneyimlemeniz de mümkündür. Üyeliklerimiz hakkında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar kapsamında üyelik silme konusunu da kolay bir şekilde halledebiliyoruz. Böylece sitemizde okey oynamak istemediğinizde ya da artık okeyden vazgeçtiğinizde on dört günde hesaplarınız silinebilmektedir. Üstelik bunun için yapmanız gereken tek şey sitemize giriş yapmamaktan ibarettir. Sistemimiz, girişler konusunda on dört günden fazla bekleyen üyelerimizin hesaplarını otomatik şekilde silmektedir. Bunun yanı sıra sitemizde hesap silme işlemleri yerine VIP üyelik işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizin sunmuş olduğu VIP ayrıcalıklardan yarar sağlayabilmek için yapmanız gereken tek şey bir istekte bulunmaktadır. Yönetici arkadaşlarımız istekleri incelemelerinin ardından üyelik tiplerinde değişimleri gerçekleştirmektedir. Tahminlerin aksine tüm hizmetlerimizde olduğu gibi VIP üyeliklerimizde de ücret istemimiz bulunmamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,135 saniyede oluşturuldu.