1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 4,33 / 5)
Okey sifresiz
okey oyna

Okey siteleri arasında farklı özellikleri bulunan pek çok adres bulmanız mümkündür. Bu alanda kaliteli hizmet alımı, ücretsiz oyun garantisi için size sitemizi öneriyoruz. Sitemiz içerisinde şifresiz okey oynamanız da mümkündür. Farklı adreslerin belli salonlarına girişler için ücret karşılığı verdikleri şifreler, sitemiz içerisinde bulunmamaktadır.

Hizmet sunumlarımızın tümünü şifresiz olarak yapmamız sayesinde içeriklerimizden yararlanmak için size düşen tek şey adresimize üye olmaktan ibarettir. İçeriklerimizden istifade edilmesi açısından Okey Şifresiz genel salonumuzda da diğer odalarımızda da kesintisiz oyun keyiflerinizi garanti edebiliyoruz. Böylece okey oyunlarının en büyük sıkıntılarından olan istenen zaman dilimlerinde kullanıcı bulunmaması, sorun olmaktan da çıkıyor.

Okey Şifresiz Oyun

Sitemizde yer alan şifresiz okey oynamak avantajımızı farklı avantajlarımız da desteklemektedir. İstediğiniz durumlarda oyunlarınıza müzikle devam edebilmeniz avantajlarımızdan sadece biridir. Sitemiz içerisinde yayınlarını ara vermeden devam ettiren bir radyo sistemimiz yer almaktadır. Radyo yayınlarımız çerçevesinde ise kullanıcılarımız pop müzik piyasasındaki en yeni şarkıları kolay bir biçimde dinleyebilmektedir. Üstelik istekler neticesinde radyoda farklı tür müziklerin çalmasını sağlamak da üyelerimizin elindedir. Radyo yayınlarına ek olarak sitemizde okey oyunlarının eğlencesini artırmak için turnuvalarımız da bulunmaktadır. Gerek tarafımızdan gerek üyelerimiz tarafından düzenlenen turnuvalar, okeyde heyecanın maksimum seviyelerde yaşanmasını sağlamaktadır. Tercih etmeyen üyelerimiz turnuvalara katılmaksızın normal oyunlarını sürdürebilmektedir.

Şifresiz Okey Oyna

İnternet üzerinden şifresiz okey oynamak için sitemiz teknik yapılanma sistemlerinde de yenilenme yaşamıştır. Artık sistemlerimiz Html5 yazılımına sahiptir. Bahsi geçen yazılım ise sadece bilgisayarlardan değil mobil cihazlardan da kesintisiz ve donma sorunu olmaksızın oyun katılımı gerçekleşmesini garantilemektedir. Oyun katılımlarının yanı sıra üyelerimiz, site içerisinde söz hakkı edinebilmektedir. Söz hakkı için yapılması gereken neredeyse tek işlem yetki alımı için başvuruda bulunmaktan ibarettir. Üyelerimiz bu sayede Şifresiz Okey odasında da sitemizde bulunan farklı odalarda da yetki sahibi olabilmektedir. Yetki sahibi olan üyelerimizin oyun oynamasında sıkıntı yaşanmadığı için puan durumlarında da düşüş olmamaktadır. Üyelerimiz halen her kazandıkları oyun üzerinden kullanıcı hesaplarına puan ekleyebilmektedir. Eklenen puanlar kıdem artışı olmasını sağlamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,137 saniyede oluşturuldu.