1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey cadı
okey oyna

Günlük hayatta iş yaşamı da okul yaşamı da insanların büyük sıkıntılar yaşamalarına neden olabilmektedir. Bu sıkıntılardan biraz olsun uzak kalabilmek için insanlar farklı aktivitelere yönelmek istemektedir. Okey Cadı genel salonumuz ücretsiz hizmetleri sayesinde günlük sakıntılarınızı okey oynayarak arkanızda bırakmanızı sağlayacaktır.

Sitemiz üyelik esasına göre hizmet tanımlamaları yapmaktadır. Bu neden yüzünden Okey Cadı odamızda ya da herhangi bir odamızda okey oynayabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üyeliklerinizden de sonraki zamanlarda alacağınız hizmetlerimizden de hiçbiri ücret talep etmiyoruz. Bundan dolayı düşünmeden sitemize üye olabilirsiniz. Üstelik adresimiz içerisinde sunmuş olduğumuz sistemlerimizin tamamı güncel yazılımlardan meydana gelmektedir.

Okey Cadı Hakkında

Ülkemizde sıklıkla oynanan pek çok farklı masa oyunu bulunmaktadır. Ancak masa ve kart oyunlarının büyük bir bölümü sadece erkekler tarafından tercih edilmektedir. Okey bu alanda masa oyunları arasında en iyi istisna olarak gösterilmektedir. Çünkü Okey Cadı canlı okey salonumuzun isminden de belli olduğu üzere oyunlara pek şok kadın üyemiz de katılım sağlamaktadır. Salonumuzun ismi de üyelerimizin talepleri neticesinde konmuştur. Kadınlar tarafından daha çok kullanılan Okey Cadı adresimiz erkek kullanıcılarımıza da açıktır. Üyelikleriniz sonrasında sitemiz içerisinde bulunan canlı okey odalarımızın tamamını istediğiniz saat dilimlerinde hiçbiri sorun ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Yazılımlarımızı güncellememizin ardından sizlere bunun garantisini rahat bir şekilde verebiliyoruz.

Okey Cadı Genel Odalarımız

Okey Cadı oynamak konusunda artılar elde etmeniz de mümkündür. Öncelikle sitemizin genel salonlarında oldukça kaliteli şekilde muhabbet edilebilmektedir. Farklı arkadaşlıklar kazanan üyelerimiz arkadaşlıklarını oyun masalarında da sürdürebilmektedir. Bunların yanı sıra hizmetlerimiz sayesinde oyunlardan almış olduğunuz heyecanı ve keyfi de artırabilirsiniz. Öncelikle kadın ya da erkek fark etmeksizin her üyemize yetki elde etmek hakkı veriyoruz. Size vermiş olduğumuz bu hakkı elde edebilmek için sadece yönetici arkadaşlarımıza yetki isteklerinizi iletmeniz gerekmektedir. Oyunların heyecanını üyelik puanınızı artırarak da sağlamanız mümkündür. Okey Cadı odamızda da farklı odalarımızda da düzenli oyun kazanımları puan artışını beraberinde getirmektedir. Böylece özellikle yeni üyelerimiz arasında farkınızı ortaya koymanız mümkün olacaktır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,136 saniyede oluşturuldu.