1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (15 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey Sitesi Kurmak İstiyorum mu Dediniz?
okey oyna

Okey Sitesi Kurmak

Okey sitesi kurmak istiyorum dediyseniz bu makalemizi dikkatlice okumalısınız. Okey sitesi kurmak ve yönetmek oldukça meşakkat gerektiren bir iştir. Bunun için sabırlı ve en önemlisi bir okey yazılımınızın olması gerekir diyerek bir tebessüm bırakıyorum :). Okey sitesi açmak istiyorum diyorsanız devamını okuyunuz…

Okey sitesi kurmak istiyorum

Bilinmesi üzere Javalı sistemlerin yaygın olduğu süreçte bazı okey scriptleri çıkmıştır. Fakat artık Java desteğini neredeyse Explorer hariç tüm tarayıcıların %99 ‘u desteklememektedir. Buda kullanıcılar ve okey sitesi sahipleri için bir büyük bir sıkıntı oluşturdu. Yani sizin bir javalı okey siteniz var ama explorer hariç hiç bir tarayıcıdan giriş yapılamıyor. Gerçekten ciddi bir problem bu. Çünkü günümüzde Akıllı cep telefonları, ipad ve tabletlerinden de oynana biliyorken Java yüzünden kullanıcılar bu hizmetinizden yararlanamıyor… Sizlere çözüm olarak html5 okey scripti olan zOkey hakkında bilgi vermek istiyorum.

Okey sitesi açmak istiyorum

Bilgisayar Mühendisi Mehmet Zorluoğlu’nun yazmış olduğu zOkey. Bu Html5 + javascript ile yazılan bu okey sistemi ile modern tarayıcılarınızdan artık kolayca giriş yapabileceksiniz. Neredeyse artık herkes bilgisayar kullanmak yerine telefon veya tablet kullanmakta. Bu tür akıllı aletler ile kolayca giriş yapıp oyun oynayabileceğiniz bir okey sistemi olan zOkey ile artık kullanıcılarınız sorun yaşamayacaktır.  Yani bir okey sitesi kurmak istiyorsanız zOkey tam size göre… Html5 okey scriptimizi yakından inceleyin. Aşağıdaki resim bir kullanıcı tarafından siteye ilk girdiğinde gözüken kısmıdır. Buraya okey lobisi de denebilir.

okey sitesi kurmak istiyorum

Okey sitesi nasıl kurabilirim?

Bu okey sistemine sahip olmak için az bir süre kaldı. Bu sayfayı takip ederek yada aşağı yorum yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. zOkey ile kullanıcı dostu bir okey sitesi kurmak artık çok kolay olacaktır. Yönetim sistemi sizler için anlaşılır ve basitleştirilmiştir. Yakında satışa çıkacak olan zOkey html5 scripti ile her yerden istediğiniz zaman giriş yapıp okey oynayabileceksiniz. Bizi takipte kalın ve zOkey’i görmek için https://www.okeyy.net/okey sayfamızı ziyaret edin. Oyunlar oynayın sohbet edin ve almak yada almamak istediğinize kendiniz karar verin. Çok yakında satışa çıkacak olan zOkey ile okey sitesi kurmak istiyorum diyenlere en güzel çözüm olacaktır.

Bunu paylaş:

15 Ekim Pazartesi 2018 tarihinde eklendi, 1.370 kez görüntülendi.

Yorumlar

Okeyy.Net

Bu Sayfada 251 sorgu 0,243 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET