1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (26 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey Sitesi Kurmak İstiyorum mu Dediniz?
okey oyna

Okey Sitesi Kurmak

Günümüzde gerçekte oynanan oyunların büyük bir bölümü internet ortamında da kendine yer bulmayı başarmıştır. Bu oyunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri de okeydir. Okey oyununun katılımcı sayısının fazla olması yeni sitelerin açılmasında bir teşvik unsuru olarak algılanmaktadır.

okey sitesi kurmak

Katılımcı oranları “Okey sitesi kurmak istiyorum.” düşüncesine sahip olan bireylerin sayısını da artırmaktadır. Bu bağlamda gelişen yazılımlar, kullanıcıların işlerinin büyük oranda kolay hale gelmesini sağlamıştır. Yakın geçmişe kadar site yönetimleri ciddi bir bilgisayar kullanım becerisi istemekteydi. Ancak artık hazır olarak sunulan okey yazılımları, site yöneticilerinin sadece yönetim panelini kullanmalarını gerektirmektedir.

Okey Sitesi Açmak Hakkında

okey sitesi acmak

Okey sitesi açmak için belli site yazılım aşamalarının geçirilmiş olması gerekmektedir. Bu iş için ise uzman desteği almak şarttır. Özellikle bazı yazılım sistemlerinin kullanımının kolay olmasından ötürü tercih edildiği bilinmektedir. Bu sayede bireyler site yönetimi alanında bir adım öne geçebilmektedir. Geçmiş zamanlarda açılmış olan okey sitelerine erişim için bilgisayarlarda bir takım java desteklerinin olması istenmekteydi. Üstelik bir siteler sadece birkaç tarayıcı tarafından görüntülenebilmekteydi. Günümüzde bu tip bir site açmak istenen kullanıcı sayısına erişim sağlamak konusunda engel teşkil edecektir. Kaliteli bir site için her tarayıcı tarafından desteklenen, üstelik mobil okey erişime de onay veren bir sistemin kullanımı önerilmektedir. Böylece siteniz kullanıcılarını cezbeder bir özelliğe sahip olacaktır.

Okey Sitesi Kurmak için Olması Gerekenler

Okey tutkunlarının okey sitesi kurmak işlemlerini acele ettirmeden yapmaları önerilmektedir. Böylece kullanıcıların adımlar ve sistemler konusunda bir detay atlamamaları sağlanacaktır. Özellikle Html5 üzerine kurulan zOkey tasarımlarında eksiksiz olarak tüm istekler yerine getirilebilmektedir.  Okey site tasarımlarınızı zOkey üzerinden yaptığınızda sitenizde kullanışlı bir lobi oluşturulmaktadır. Katılımcıların sağ kısımda gözüktüğü lobide oyun masaları ve masa bilgileri de yer almaktadır. Üstelik katılımcılar ortak sohbet kanallarını da özel olanları da rahat bir şekilde kullanabilmektedir. Ayrıca tasarımlarda Html5 temelinde yol alınması site girişleri için ek programlara duyulan ihtiyacı da kaldırmıştır. Üstelik kullanıcılar giriş işlemlerinde akıllı cep telefonlarından tabletlerinde kadar pek çok alternatif üzerinde karar kılabilmektedir. Detaylı bilgi için https://www.okeyy.net/iletisim sayfamızdan bizlere ulaşınız

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 96 sorgu 0,179 saniyede oluşturuldu.