1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 4,33 / 5)
Canlı Okey
okey oyna

Okey oyunu, ülkemizde olduğu kadar dünyada da en çok oynanan oyunlar arasında bulunmaktadır. Bu nedenden ötürü oyunun popülerliği uzun yıllardan bu yana devam etmektedir. Üstelik günümüze Canlı Okey salonlarımız üzerinden anında okey oynayabilmektedir. geçmiş zamanlarda kahvehanelerde ya da kafelerde oynanan oyunlar artık yerini online sistemlere bırakmıştır.

Online olarak okey oynamak hem pratik hem de gözlerden uzak olduğu için tercih edilmektedir. Öncelikle kahvehane gibi alanlarda özellikle kadın ya da yaşı küçük olan bireylerin oyun katılımı yapmaları mümkün değildir. Ancak Canlı Okey oyunları için sitemizin tercih edilmesi herkesin istediği her an okey oynamasını sağlamıştır. Bu şansı elde edebilmek için sitemize üye olunması yeterlidir.

Canlı Okey Salonu

Sitemiz içerisinde pek çok farklı salon ve oda listelerimiz bulunmaktadır. Üstelik Canlı Okey bedava hizmet sunumu yapan adreslerden biridir. Bu sayede sitemiz içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz hiçbir işlem için para ödemeniz gerekmemektedir. Bu garanti sadece oyun katılımlarınızı kapsamamaktadır. Adresimiz içerisinde VIP üyelik sistemimiz de bulunmaktadır. Özellikle VIP üyelik avantajları farklı okey sitelerinde ücret kapsamında kullanımlara sunulmaktadır. Ancak adresimizde VIP olarak hizmet alımı için sıklıkla okey oynamak şartı vardır. Bu şarta uyum sağlayan üyelerimiz talepleri neticesinde VIP üye olarak oyunlarına devam edebilmektedir. Ayrıca sitemiz içerisinde sadece klasik okey değil 101 okey gibi ekstra hizmet sunumlarımız da bulunmaktadır.

Canlı Okey Oyunları

Kullanıcılarımız için uzun süreden bu yana vermiş olduğumuz hizmetler çerçevesinde günümüzde daha kolay şekilde oyun oynayabilmektedir. Öncelikle Canlı Okey oynamak için ilk adımda üye girişi yapmanız gerekecektir. Sitemizdeki üye giriş sistemlerimizin kullanımı oldukça basittir. Üye girişi yapılmasının sonrasında salonlarımız sıralı bir şekilde ekranlarda yerini almaktadır. Kullanıcılarımız tercih ettikleri salonlarda ve odalarda 7/24 aralıksız olarak oyun oynayabilmektedir. Ayrıca sitemizin teknik yapılanması sorunsuz olduğu için oyunlar sırasında donma sıkıntısı da kendini göstermemektedir. Kullanıcılarımız her on dört günde en az bir kere sistemimize üye girişi yaparak oyun katılımlarını ayarlayabilmektedir. Ancak on dört gün üzerinde site girişi yapmayan üyelerimizin kaydı otomatik şekilde silinmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,135 saniyede oluşturuldu.