1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey sirdas
okey oyna

Okey siteleri üzerinden sadece oyun katılımı yapmak gibi bir imkân elde etmezsiniz. Siteler aynı zamanda yeni arkadaşlıkların kurumlarında da etkili olmaktadır. Sitemiz Okey Sırdaş odaları ile yeni arkadaşlıkların temelinin atılmasına da keyifli bir okey hizmeti elde edilmesine de büyük desteklerde bulunmaktadır.

Okeysırdaş odamızda olduğu gibi diğer odalarımızda da üyelik sistemimiz yer almaktadır. Size de sorunsuz olarak giriş yapabilmek için geçerli bir kullanıcı ismi üzerinden adresimize kayıt olabilirsiniz. Yazılımlarımızın kalitesi sayesinde üyelikleriniz neticesinde donmadan okey oynayabileceksiniz. Üstelik oyunlarınızı gerek yazılı, gerek sesli ya da görüntülü sohbetlerle daha farklı boyutlara ulaştırmanız da mümkündür.

Okey Sırdaş Genel Salon

Sitemiz içerisinde pek çok farklı salonumuz bulunmaktadır. Okey Sırdaş genel salonumuz oyun oynarken yeni arkadaşlıkları kurmak isteyen üyelerimiz tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir. İsminden de belli olduğu üzere adresimiz içerisinde okey oynarken günlük hayattaki sıkıntıların paylaşılması da mümkündür. İnsanlar bazen dertlerini tanıdıklarına anlatamamaktadır. Siz de salonlarımızın içerisinde hiç tanımadığınız diğer kullanıcılarımıza sorunlarınızdan bahsedebilirsiniz. Bu sayede bir yandan okey oynarken bir yandan da hayatın getirmiş olduğu sıkıntıların giderilmesi mümkün olmaktadır. Üstelik salonlarımıza gerçek isimleriniz ile kayıt olmadığınız için karşınızdaki insanların sizi biliyor olmak gibi bir ihtimalleri de bulunmamaktadır. Oyun girişlerinizi mobile taşıyarak erişimlerinizi istediğiniz her yerden de yapabilirsiniz.

Sırdaş Okey

Sırdaş Okey salonumuz yetki dağıtımı yaptığımız odalarımız arasında bulunmaktadır. Bu neden yüzünden eğer ki oyunlar sırasında yönetim ekibi arasında yer almak gibi bir isteğiniz varsa bize ulaşmanız gerekmektedir. Böylelikle yetki alarak, daha aktif bir okey yaşantısı elde edebilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki oyun sistemlerimizin kullanımlarında kolaylıklar sağladığımızı da belirtmek isteriz. Bu sayede birkaç tıkla hazır masalara oturabileceğiniz gibi kendi masanızı açmanız da mümkün olmaktadır. İşimizi keyif almak için yapmış olmamız nedeni ile hizmetlerimizden para ödemesi de istemiyoruz. Bu sayede okey oynamak da yönetici olarak görev almak da ücretsiz hizmetlerimiz arasında kendilerini gösterebilmektedir. Kaliteli, kesintisiz ve konforlu bir okey hayatı elde etmek için siz de beklemeden odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,126 saniyede oluşturuldu.