1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey okyanus
okey oyna

Okey oynamak boş zamanların en eğlenceli şekilde geçmesini sağlayan aktivitelerden biridir. Siz de Okey Okyanus odalarımızı tercih ederek sadece boş zamanlarınızda değil molalarınızda ya da seyahatlerinizde okey oynayabilirsiniz. Bunun için sitemiz üzerinde yaptığımız çalışmalar neticesinde mobil kullanım olanaklarımızı geliştirmiş bulunmaktayız. Böylece artık her yerden okey oynamanız mümkün hale gelmiştir.

Sitemiz içerisinde üyelerimizin tercihlerine sunmuş olduğumuz odalarımızın kullanımı da vermiş olduğumuz ekstra hizmetlerin kullanımı da tamamen bedavadır. Bu neden yüzünden Okey Okyanus okey salonu girişlerinde ya da üyelik seviyesinin artması konusunda para ödeme sorunu ortaya çıkmamaktadır. Siz de sitemiz içerisinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan bedava okeyin tadını çıkarabilirsiniz.

Okey Okyanus Salonu

Sitemiz yeni açılan okey siteleri arasında bulunmadığı için bu alanda oldukça tecrübeli şekilde hareket edebilmektedir. Böylece gerekli olan altyapı çalışmalarından ekstra hizmetlere kadar Okyanus Okey gibi salonlarımızda istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Sitemizde pek çok üyemiz güzel arkadaşlıklar kurabilmektedir. Arkadaşlıklar konusunda genel sohbet odalarımızın kullanımı mümkündür. Sohbet odalarımızda sadede küfürlü konuşmalara müsaade etmiyoruz. Böylece saygın bir ortamda yeni arkadaşlarınız ile okey oyun katılımları elde etmeniz mümkün hale gelmektedir. Ayrıca sitemizde oyunların keyifli hale gelebilmesi için müzik olanaklarımız da mevcuttur. Bu alanda radyo yayınlarımız tercih eden üyelerimizi için son çıkan popüler şarkıları sıralı bir şekilde çalmaktadır.

Okey Okyanus Oyunları

Okey Okyanus okey oynamak için alternatifleri bulunan odalarımız içerisinde yer almaktadır. Bu nedenden ötürü sitemizde sadece klasik okey oynayarak vakit geçirmek gibi bir zorlama yapılmamaktadır. Çanak okeyi, 101 okey ya da eşli okey sistemleri ile de keyifli olarak zaman geçirilmesi mümkündür. Üstelik oyun katılımlarınız sırasında sitemiz içerisindeki turnuvalarda okeydeki heyecanı doruklarda yaşayabilirsiniz. Turnuva katılımları sayesinde oyun katılımları hem uzun süreli hem de oldukça eğlenceli şekilde sürebilmektedir. Sitemizde yer alan odalarımıza üyelerimizin yönetici olarak yetki almasını da sağlıyoruz. Yöneticilik yapmak isteyen üyelerimizin sitemize başvuru yapması yeterlidir. Bu sayede üyelerimiz oyun katılımlarını aynı zamanda sitemizin asayişini sağlayarak da rahat bir şekilde devam ettirebilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,775 saniyede oluşturuldu.