1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey Oyunu Kuralları
okey oyna

Okey Kuralları

1. Sitemizde Genel lobide din, dil, ırk, ayrımı yapmak yasaktır. Kişiyi İnsan olarak değerlendirmeli ve temelde insani olarak bakmalıdır.
2. Okeyy.NET Sitemizde bulunan yetkili (kırmızı renk) yöneticilere karşı uygunsuz konuşma, küfür, hakaret, asılsız şikayet, aşağılayıcı konuşmalar yasaktır.
3. Masalarda oyun oynayan kişilerin masalarına izinsiz girmek ve masada kişileri rahatsız etmek yasaktır.
4. Site Geneli veya lobisi diye tarif edilen, Genel konuşma alanında Flood yapmak yasaktır.
5. Okey Burda Sitemizdeki oyuncuların özellerinden rahatsız etmek ve uygunsuz konuşmak kesinlikle yasaktır, Ayrıca seviyeli davranmak öncelik olmalıdır.

Okey Oyunu Kurallarımız

Okey Oyunu Kurallarımız

6. Okeyy.NET Sitesinde bulunan tüm oyuncularımız dilediği isimde takma isimler alabilir, Fakat bunun başlıca kuralları bulunmaktadır. Okeyy.NET Sitemizde kullanacağınız takma isim veya rumuzlar küfür, hakaret, din,dil, ırk ayrımı yapmamasına özen göstermelisiniz. Bu konuda ısrar eden kullanıcılarımız aksi halde takma isim kayıtları silinerek Okeyy.NET sitemizden atılacaktır.
7. Şikayet ve Önerilerinizi Genel lobide yapmak yasaktır. Çünkü lobide yapılan şikayetler görülmemekte ayrıca şikayeti genele yazmanız halinde şikayet edilen kişi siteden kaçarak kurtulmaktadır. Şikayetler kırmızı renkte bulunan yetkili arkadaşların özeline yapılmalıdır.
8. ‘özgürlük’ Özgürce konuş, düşün, yaşa fakat bir başkasının Özgürlüğünü kısıtlama.
9. Sitemizde bulunan tüm salonlarda, reklam yapmak, başka site ismi kullanmak, kesinlikle yasaktır. Gerek görüldüğünde kişinin tüm puanları silinerek atılacaktır.
10. Tüm kullanıcılarımız ve üyelerimizin, Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarına uygun davranmaları, Aksi halde uzaklaştırma ceza alabilecektir.
Yapacağımız ve uygulayacağımız tüm bu kurallar sitemizde daha rahat, güvenli, seviyeli ve huzurlu ortamda okey oynamanız içindir. Sizlerde iyi biliyorsunuz’ki kuralların olmadığı bir yerde hiç bir şeyi iyi gitmeyecektir. Uyguladığımız kurallar veya belirtiğimiz kurallar sadece başlıcalarıdır. Bu kuralları 2 şekilde kısaca açıklayabiliriz.
11. Küfür ve hakarete uğrayan kişi aynı şekilde karşılık veremez, Küfür ve hakarete uğrayan kişi yetkililerin özellerine yazmalıdır. Aksi halde iki taraf’da salondan uzaklaştırma ceza alacaktır.
12. Kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapma.
13. Okeyy.NET Sitesindeki Kurallara Uyduğunuz İçin Teşekkür Ederiz

Bunu paylaş:

Başlıklar

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

3 Nisan Cuma 2015 tarihinde eklendi, 1.822 kez görüntülendi.

Yorumlar

Okeyy.Net

Bu Sayfada 260 sorgu 0,620 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET