1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey manyak
okey oyna

Okey oynamayı farklı bir boyuta çıkaran okey manyak odalarımız kullanımlara açılmıştır. Sitemiz içerisinde yer alan odalarımızda istediğiniz her an okey katılımı sağlamanız mümkündür. Üstelik adresimizi deneyimlemek isteyen kullanıcılarımız için misafir giriş sistemimiz de aktif hale getirilmiştir.

Günümüzde sosyalleşmek için illa ki dışarılara çıkılması gerekmemektedir. Siz de manyak okey odalarımızda muhabbetlere katılım sağlayarak kendinize yeni sosyal bir çevre edinebilirsiniz. Salonumuz isminden de anlaşılacağı gibi oldukça çılgın üyelerimizin bulunduğu odalarımız arasına girmektedir. Bu nedenden ötürü oda içerisinde muhabbet devamlılığı olduğu kadar sohbet devamlılığı da gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürmektedir. Üstelik üyelerimiz kendi aralarında rekabetin tavan yaptığı eşli okey başlangıçları da yapabilmektedir.

Manyak Okey Salonu

İnternetten oynana okey ile kurulan arkadaşlıklar her daim online sistemler üzerinde kalmamaktadır. Farklı aktivitelerde buluşan pek çok üyemizin olduğunu söylemek bu açıdan bir kanıt niteliği taşımaktadır. Siz de manyak okey salonu içerisinde arkadaşlarınıza gerçek hayatta da görüşebilirsiniz. Sitemiz sohbetlerini seviyeli bir şekilde ilerlettiği için üyelerimiz de oldukça saygın kişilerden oluşmaktadır. Böylece odalarımız içerisinde kadın – erkek ayrımı yapılmaksızın her kullanıcımız sorunsuz bir şekilde okey katılımı gerçekleştirebilmektedir. Kullanıcılarımızın oyunlarında rahat edebilmeleri için sistem altyapımızı değiştirdiğimizden de bahsetmemiz gerekmektedir. Artık mobil girişleriniz neticesinde de böylelikle kalite garantili, kesintisiz şekilde okey oynayabilirsiniz.

Manyak Okey Net Salonu

Konforlu ve kolay şekilde kullanılabilen manyak okey odalarımıza üye girişleri sonrasında erişim sağlanması mümkün olmaktadır. Üye girişleri için kullanıcılarımızdan sadece sitemizde farklı bir üyemiz tarafından kullanılmayan bir nick belirlemelerini istiyoruz. Böylece üyelerimizin birbirleri ile karışmaları ya da puan sistemlerinde olası hataların da önüne geçebiliyoruz. Üyelerimizin site kullanımlarına devam edebilmeleri için on dört günde en az bir kez sitemize giriş yapmaya da dikkat etmeleri gerekiyor. Çünkü girişler konusunda bahsedilen süre maksimum zaman aralığıdır. Bu zaman dilimi içerisinde sistemimize giriş yapılmaması, hesapların otomatik bir şekilde silinmesi sonucunu getirmektedir. Bunun yanı sıra sistemimizin diğer özelliği de üyelerimize yetki vermemizden kaynaklanmaktadır. Üyelerimiz tercihlerine göre okey odalarımızda kolaylıkla yöneticilik yapabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,127 saniyede oluşturuldu.