1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey askimiz
okey oyna

Kullanıcılarımız için hizmete açmış olduğumuz Okey Aşkımız gibi odalarımız içerisinde sorunsuz olarak okey oynamanız mümkündür. Odalarımız içerisinde oyun oynamanın ya da sitemize üye olmanın uyması oldukça kolay olan kuralları bulunmaktadır. Siz de kurallarımıza uygun hareket ederek kesintisizi olarak okey keyfi elde edebiliriniz.

Okeyaskimiz genel salonumuzda üyelerimizin oldukça rahat şekilde farklı üyeler ile iletişim kurmaları mümkündür. Ancak kurulan iletişimlerde küfürlü ya da argo konuşmak yasaktır. Bunun yanı sıra üyelerimiz gerek kullanıcı isimlerinde gerek yapılan muhabbetlerde cinsel içerikli kelime kullanımlarından yana da imtina etmelidir. Sayılan genel kurallar haricinde sitemiz içerisinde kaliteli olarak oyun oynamanız da muhabbetlere katılım sağlamanız da mümkündür.

Aşk Okey Genel Salonu

Okey salonlarımız isimlerine göre özellikler göstermektedir. Okey askimiz salonumuzda okeyi seven ya da okey oynayarak yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen üyelerimiz yer almaktadır. Bu nedenden ötürü salonumuz içerisinde konuşmayı seven üyelerimizin bulunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Yine de kullanıcılarımız istedikleri durumlarda hesaplarına mesaj alımını engelleyebilmektedir. Kullanıcılarımız isteklerine göre neticelenen bir diğer durum ise VIP üyeliktir. Üyelerimizi okey oynamak konusunda farklarını belli etmek için yönetici olarak görev yapan arkadaşlarımıza VIP üyelik istemlerini iletebilmektedir. Ayrıca sitemizde üyelerimiz oyunlarını puanlı sistem üzerinden oynamaktadır. Bu nedenden ötürü oyunlara katılım ve kazanım oranlarını artırarak puanlarınızı artırabilirsiniz. Puan artımı sitemizde daha kıdemli olmanızı da sağlamaktadır.

Okey Aşkım

Genel kurallarımız kapsamında Okey Aşkımız genel salonunda da sitemizdeki diğer salonlarımızda da uzun süreden beridir hizmet vermekteyiz. Bu alanda tek amacımızın eğlenceli vakit geçirmekten ibaret olduğunu belirtmek isteriz. Farklı sitelerde de aynı amaç hedef olarak gösterilmektedir. Ancak kullanıcılar zaman içerisinde VIP üyelik gibi sistemlere ücret ödemek zorunda kalabilmektedir. Adresimiz içerisinde vermiş olduğumuz hizmetlerin hiçbirinden ücret almadığımız için diğer sitelerden farklı hizmet sunumları yapabiliyoruz. Yine de istediğiniz takdirde sitemiz içerisinde oyun oynamayı bırakabilirsiniz. Oyun oynamayı bırakmanızın ardından sistemimiz sitemize on dört gün giriş yapmanızı beklemektedir. On dört gün ardından yapılmayan kullanıcı girişleri, kullanılmayan hesap nedeni ile üyeliklerin silinmesine neden olmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,124 saniyede oluşturuldu.