1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey turk
okey oyna

Okey, geçmişe bakıldığında Çinliler tarafından oynanan domino taşlarına benzer nitelikte bir oyundur. Oyunun, 12 ya da 13.yy içerisinde temelleri atılmış olmasına karşın son hali 1930’lu yıllarda ortaya çıkmıştır. Okey Türkler tarafından da farklı ırklar tarafından da tercih edilen masa oyunlarından biridir. Siz de genel salonlarımız içerisinden okeyin en keyifli yönlerini elde edebilirsiniz.

Okey oyununa karşın gösterilmiş olan aşırı ilgi neticesinde pek çok yeni adres açıldığı bilinmektedir. Sitemizin bu alanda eski olması, oyun sistemlerini kaliteli bir şekilde sunabilmemizi sağlamaktadır. Böylece gerek Türk Okey gerek farklı okey odalarımızda garantili olarak oyun erişimleri sağlayabilirsiniz.

Okey Türk Genel Salonu

Sitemiz içerisinde odalarımızın genel salonları bulunmaktadır. Genel salonlarımız içerisinde diğer kullanıcılarımızı ile sohbet etmeniz mümkündür. Yeni arkadaşlar edinebileceğiniz sohbet alanlarımız yönetim ekibimiz tarafından denetlenmektedir. Bu sayede Okey Türk genel salonu içerisinde konuşmalarda seviyenin düşmesinin önüne geçilebilmektedir. Seviyeli bir site olmamız neticesinde adreslerimiz içerisinde kadınlar da kolay bir şekilde oyun oynayabilmektedir. Ayrıca odalarımızda oyunlarınız sırasında sohbet etmek zorunda da değilsiniz. Ayarlarınızı değiştirmeniz neticesinde size farklı üyelerimizin mesaj göndermelerini engelleyebilirsiniz. Böylece sitemizdeki oyunları tam olarak kontrol edebilirsiniz. Üstelik sitemizden yetki alarak kontrol alanınızı genişletmeniz de mümkündür. Yetkiler, yönetim ekibimize gelen talepler içerisinden değerlendirilmektedir.

Okey Türk Canlı Oyun

Okey, Türkler tarafından bulunmamış olmasına karşın Türkler tarafından geliştirilmiş denilebilmektedir. Özellikle Anadolu içerisinde oynanan oyunlardaki çanak terimi günümüzde sitemizde de farklı online adreslerde de çanak okey oynanmasına olanak tanımıştır. Sitemize ücretsiz olarak üye olmanızdan sonra Okey Türk canlı oyunlarını çanak okey şeklinde de oynayabilirsiniz. Eşli ya da ekli olarak başlanabilen oyunlar, el bitene kadar çanak içerisinde belli miktarlar puan kazanımı yaşanmasını sağlamaktadır. Ellerin sona ermesinden sonra kazanan üyelerimiz ise puanlarının yanı sıra çanak içinde biriken puanların da sahibi olmaktadır. Böylelikle okeyden alınan keyif maksimum derecelere çıkabilmektedir. Oyun keyiflerinin artması açısından üyelerimiz oyunlarını masa arkadaşları ile muhabbet ederek ya da sitemizde bulunan radyo yayınlarını düzenli olarak takip ederek de tamamlayabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,138 saniyede oluşturuldu.