1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey bizde
okey oyna

Rummy oyunlarına dayanan kökeni sayesinde oldukça eski bir oyun olduğunu kanıtlayan okey, zaman içerisinde gelişimlere ayak uydurabilmiştir. Böylece Okey Bizde tarzında salonlarımız sayesinde artık internetten güvenilir şekilde okey oynamanız mümkün olmaktadır. Sitemizin güvenirliği ise sistem güncellemelerinim kaçırmamasından ileri gelmektedir.

İnternet üzerinden oynana okey oyunlarında da gerçek olanlarda da akıllarda her daim bir hile sorusu yer etmektedir. Okey Bizde salonumuz sitemizin diğer salonları ile birlikte her daim düzenli olarak güncellenmektedir. Böylece site içerisine yazılımlarla hile sokulması mümkün olmamaktadır. Böylece adresimizde yer alan oyun sistemlerinin gerçekte olanlardan daha güvenli olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü masa arkadaşlarınızın taş çalmasını bizzat engelliyoruz.

Okey Bizde Canlı Okey

Okey Bizde canlı okey adresimiz içerisinde oyun girişi yapmanız oldukça kolaydır. Bunun için sistemimizde kendinize özel bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliklerinizde dikkat etmeniz gereken iki husus vardır. Bunlardan ilki kullanıcı ismidir. Çünkü bir ismi sizden daha önce farklı bir üyemiz aldıysa, sizin de aynı ismi kullanmanız mümkün değildir. İkinci dikkat etmenizi istediğimizi husus ise e – mail adresidir. E – mail adreslerinin güncel olması muhakkak gerekmektedir. Çünkü ileriki zamanlarda kullanıcı şifreleriniz unuttuğunuz takdirde mail adresleriniz üzerinden şifrelerinizi yenilemeniz mümkün olacaktır. Bahsettiğimiz hususlar üzerinde gerekli olan özeni göstermeniz halinde sitemize anında üye olarak canlı oyunlarımıza katılım sağlamanız mümkündür.

Okey Bizde Genel Salonu

Genel salonlarımızın sizler için hazırlamış olduğu sohbet sistemlerinden oda girişleri sonrasında yarar sağlamanız mümkündür.  Okey Bizde genel salonu içerisinde yeni üyeler ile tanışıklık kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra salonumuz içerisinde masalar açarak oyunlarınıza başlamanız da mümkündür. Üyelerimize vermiş olduğumuz değerin bir göstergesi olarak yetki dağılımlarına üyelerimizi de ekliyoruz. Bu sayede siz de genel salonlarımızda farklı kullanıcılarımıza yardımlarda bulunabilirsiniz. Yetki alımları neticesinde sitemizdeki kıdeminizde de bir yükselme meydana gelmektedir. Son olarak adresimiz içinde sizler için oyunların keyif oranlarını artırabilmek için müzik yayınları yapan bir radyomuz da bulunmaktadır. Saat fark etmeksizin oyunlara katılım sağladığınız gibi radyo yayınlarımızı da başlatarak farklı müzikler dinlemeniz mümkündür.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,136 saniyede oluşturuldu.