1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 / 5)
Okey dost
okey oyna

İnternetin günlük hayat içerisindeki kullanım oranlarının artmasından sonra pek çok işlem için online sistemlere ihtiyaç duyar olduk. Sosyalleşmek ve oyun oynamak da ihtiyaçların bu alana kaydığı kategorilerin başında bulunuyor. Okey Dost adresimizde okey katılımları sağlamanız halinde iki sistem için de ilerleme kaydetmeniz mümkün.

Günümüzde bilindiği üzere pek çok okey sitesinde sohbet sistemleri bulunuyor. Ancak sohbetlerin içeriklerinin kontrolü yapılmadığı için küfürlü konuşmalar da cinsel çağrışım yapan cümleler de bu alanlarda sıklıkla kullanılıyor. Ancak sitemizde yer alan Dost Okey odalarımız ya da diğer salonlarımız tamamen seviyeli şekilde muhabbet garantisi verdiğinden adresimizde bu tip sıkıntıların yaşanmayacağını garantileyebiliyoruz.

Dost Okey Oyna

Okey oynamak sadece taşların dizimi ile oynanan elin bitirilmesi demek değildir. Oyunlar sırasında yeni arkadaşlar edinmek, farklı inşalar ile muhannet etmek gibi olanaklar da bulunmaktadır. Dost okey oynamak için açmış olduğumuz odalarımızda bahsi geçen imkânların tümünden yararlanmanız mümkündür. Böylece odalarımızda yeni arkadaşlar edinerek belki de yaşadığınız sorunlara son verebileceksiniz. Üstelik arkadaşlıklarınızın temelleri sağlam atıldığında gerçek hayata da taşınabilmektedir. Sitemize aynı zamanda gerçek arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Bu şekilde hareket eden kullanıcılarımız ise gerçek arkadaşları ile sanal bir masa etrafında oyun oynayabilmektedir. Oyunlarda muhabbetlerin yazılı, sesli ya da görüntülü bir şekilde gerçekleşebiliyor olması, arkadaşların daha çok eğlenmesini sağlamaktadır.

Okey Dost ile Canlı Oyun

Canlı olarak oyun oynayabileceğiniz Okey Dost canlı salonlarımız teknik açıdan da sizlere pek çok imkân sunumu yapmaktadır. Öncelikle sitemiz genel tasarımı tamamen kolay kullanım üzerine kurulmuştur. Böylece ilk kez internetten okey oynuyor olsanız bile zorlanmadan hareket edebilirsiniz. Üstelik olası zorluklarda yönetim ekibimizden destek almanız da mümkündür. Sitemizde yetki dağıtımlarımız halen sürmektedir. Siz de sitemizde yetki alarak diğer üyelerimize yardımcı olabilirsiniz. Üyelik yetkisi almanız oyun girişlerinizi etkilemediği için sorunsuz olarak oyun katılımlarınızı da sürdürebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunlarınız sırasında ek hizmet elde edebilmek için talep ederek VIP üyelik statüsüne erişiminiz de mümkündür. Adresimiz üyeliklerde pek çok daha ekstra hizmet sunumu yapabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,709 saniyede oluşturuldu.