1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey sen
okey oyna

Okey Sen adresimiz oldukça eski zamanlara dayanan okey oyununu online olarak oynayabilmenize olanak tanıyan odalarımız arasında bulunmaktadır. isteyen herkes üyelik konusundaki şartlarımızı yerine getirmelerinden sonra sitemiz içerisinde online okey oynayabilmektedir. Sitemiz, online okey konusunda üyelik işlemlerini minimum sürede gerçekleşmesini sağlayarak nerdeyse anında oyun katılımı elde etmenizi sağlamaktadır.

Sitemizde yer alan Okey Sen oyunları içerisinde klasik olarak okey erişimi sağlanması mümkündür. Bunun yanı sıra adresimiz okeyin farklı oyun türlerini de kolay bir şekilde oynamak avantajı sunmaktadır. Üye girişleriniz sonrasında adresimiz içerisinde 101 okey gibi alternatiflerle de kazanç elde edebilirsiniz.

Okey Sen Canlı Okey

Okey oyunlarının en heyecanlı olarak devam ettiği Okey Sen odalarımız içerisinde sadece tanımadığınız insanlarla oynamak zorunda da kalmamaktasınız. Sitemiz içerisinde davet bölümlerimiz mevcuttur. Bu sistemleri kullanarak ya da sözlü olarak yakın arkadaşlarınızı sitemize davet edip, bir masa etrafında oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca okeysen adresimizde yer alan masalarımızda da sohbet imkânlarımız bulunmaktadır. Böylece sadece genel sohbet odalarında değil masa içlerinde ya da özel olarak da iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde isteyen üyelerimizin yönetici yetkisi elde etmek hakkı da bulunmaktadır. Kullanıcılarımızın bu hakka erişim sağlayabilmeleri için sadece yönetim ekibimize isteklerine yönelik bir talep göndermeleri gerekmektedir. Talepleriniz yönetici arkadaşlarımız tarafından kısa süre içerisinde değerlendirilerek sizlere geri dönüşler yapılmaktadır.

Okey Sen Donmadan Okey

İnternet üzerinden okey oynamak hem zamandan kar elde edilmesini sağlamaktadır hem de oyunlar daha eğlenceli ve 4.bekleme zahmetinden uzak şekilde oynanabilmektedir. Ancak bu alanda hizmet sunumu yapan adreslerin bir kısmında oyunlar sırasında donma problemleri yaşanmaktadır. Okey Sen odalarımız donmadan okey oynamanızı garanti ettiğimiz odalarımızdan biridir. Okey sitelerinde teknik altyapıların istenen kalitede olmaması donma sorunu olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Ancak adresimizin tasarımlarında her cihaz ile uyumlu olarak çalışabilen Html5 yazılım sistemi kullanmamız, bizi farklı kılmaktadır. Farkımız neticesinde mobil bağlantılarınız da bilgisayarlar üzerinden giriş yapmanız neticesinde de hem donmadan hem de kesintisiz olarak okey oynayabilirsiniz. Üstelik her oyun kazanımı neticesinde hesabınıza puan eklemesi yapılmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,136 saniyede oluşturuldu.