1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 64
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynamanın en eğlenceli adreslerinden biri olan sitemiz içerisinde odalarımız, sizlerin tercihlerine göre kendilerini göstermektedir. Bu alanda Okey 64 de tercih edebileceğiniz salonlarımızdan biri olarak ortaya çıkmaktadır. Salonlarımız içerisinde hizmet alımı için ücretsiz olan üyelik adımlarımızı geçmeniz gerekmektedir.

Uzun süreden beridir kullanıcılarımız için kaliteli şekilde okey oyun hizmeti vermemizden dolayı sistemlerimiz oldukça ilerlemiştir. Böylece adresimize geçerli bir kullanıcı ismi tanımlaması yaptırarak erişim sağlayabilirsiniz. Okey 64 canlı okey odalarımız sizlerin daha rahat bir şekilde oyun oynayabilmesi için kurulmuştur. Bunun nedeni ise oyunlar esnasında iletişim sistemlerini kullanabilmenizdir.

Okey 64 Canlı Oyun

Sitemizin kullanımları pek çok farklı merkezlerden eş zamanlı olarak yapılmaktadır. Bu neden yüzünden farklı zevkleri ve tercihleri olan üyelerimizin sayısı oldukça fazladır. Oyunların eğlenceli bir hal alabilmesi için ise, oyuncularımızın ortak bir noktasının bulunması gerekmektedir. Bu alanda hizmet sunumlarına özen gösteren üyelerimizi Okey 64 kesintisiz okey oynanabilen yerel odaları açmıştır. Yerel odalarımız şehirlerimizin plaka numaraları ile isimlendirilmiştir. Buradan da belli olduğu gibi Okey 64 Uşaklıların rahat bir şekilde okey oynadıkları alanlarımızdan sadece biridir. Üstelik üyelerimiz oyunları sırasında iletişim sistemlerini secdece yazılı olanlarla sınırlandırmak zorunda kalmamaktadır. Tercih eden kullanıcılarımız sitemiz içerisinde yer alan görüntülü veya sesli iletişim sistemlerinden de rahatlıkla yarar sağlayabilmektedir.

Okey 64 Donmadan Okey

Sanal okey oynama platformları içerisinde Okey 64 donmadan okey garantisi verebilen ender kuruluşlar arasındadır. Sitemizin Html5 yazılımları donma sorunlarının önüne geçilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sitemiz içerisindeki sistemlerimiz mobil kullanım için de uygundur. Oyunlarımızda farklı türlerimizin bulunması, okeyin eğlencesinin sıkılma sorunlarına yol açmadan devam etmesini sağlamaktadır. Sayılan özelliklerimizin yanı sıra tercih eden üyelerimiz oyunlar sırasında birbirilerine ikram gönderimleri gerçekleştirebilmektedir. İkram gönderimlerimiz sayesinde hem rakiplerinize hem de eşli oyunlardaki ortağınıza çaydan kahveye kadar sanal gönderimler yapabilirsiniz. Böylece oyunlarda bir jest gerçekleştirilmiş olmaktadır. Gönderimler, maslarda muhabbet başlangıcı için de iyi alternatiflerden biridir. Kullanımlarımız her zaman olduğu gibi üyelerimizin kişisel olarak verecekleri kararlar sonrasında kendini göstermektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,134 saniyede oluşturuldu.