1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 63
okey oyna

Güvenli ve kaliteli okey oyunları için sitemizi tercih etmeniz alacağınız en doğru kararlardan biri olacaktır. Okey 63 odamız sitemiz içerisinde Urfalı üyelerimizin sıklıkla tercih ettiği odalarımızdan biridir. Böylelikle üyelerimiz oyunlar sırasında memleketleri ile açılan konulardan başlayarak farklı konular hakkında da iletişimlerini devam ettirebilmektedir.

Okey 63 okey oynamanın en nezih hallerinden biridir. Öncellikle siteminin güvenlik sistemlerinden bahsetmemiz gerekmektedir. Oyunlarımızda hile olmaması için gerekli olan yazılım güncellemelerimiz her ay yinelenmektedir. Böylece gelişen internet teknolojilerine uyum sağlayarak ana temamızı değiştirmemiz de mümkün olmaktadır. Üstelik sitemiz içerisinde bulunan odalarımızda oyunlar sırasında müzik dinlenmesini sağlayan radyo gibi ek hizmet sunumlarımız da yer almaktadır.

Okey 63 Odaları

Siz de gerek Okey 63 canlı okey odalarımızı gerek sitemiz içerisindeki farklı odalarımızı 7/24 kullanabilirsiniz. Hizmetlerimiz kesintisiz olarak verilmektedir. Bu sayede oyunlar için kalabalık olan zamanları beklemek zorunda da kalmazsınız. Üye sayımız çok olduğu için sabahın erken saatlerinde de gecenin ilerleyen saatlerinde de masalarımızda oyunlar devam etmektedir. Bahsi geçen saatlerde sadece yoğunluğumuz diğer zamanlara göre biraz daha az olmaktadır. Ancak bu durum, herhangi bir şekilde hizmet alım değişimine yol açmamaktadır. İstediğiniz durumlarda sitemiz içerisinde yer alan VIP – Premium gibi üyelik seçeneklerimizi değerlendirmeniz de imkânlarımız kapsamındadır. İmkânlarımız için yönetim ekibimiz ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Okey 63 Online Okey

Sitemizde sanal okey oyunlarımız kapsamında kendi özel masalarınıza da sahip olabilirsiniz. Arkadaşlarımıza göndereceğiniz davetler neticesinde masalarınızda kesintisiz olarak oyun oynamanız da mümkündür. Okey 63 sanal okey odamızda oyunlar esnasında arkadaşlarınıza sanal ikramlar da yapabilirsiniz. Böylece oyunlar daha eğlenceli olarak oynanabilmektedir. Üstelik sohbet sistemlerimiz gelişmiş olmasına karşın üyelerimizin sohbet sistemlerini kullanmalarına yönelik bir zorlamamamız da bulunmamaktadır. Yazılı, sesli ya da görüntülü şekilde gerçekleştirilebilen sohbetlerimizi ayarlar kısmından kapatmak kaydı ile iletişimlerinize ara verebilirsiniz. Üstelik farklı üyelerin sizlere ulaşmanı engelleyecek ayar sistemlerimiz de bulunmaktadır. Seviyeli olmak ve site kurallarımıza uymak kaydı ile sitemiz içerisinde gerçekleştireceğiniz oyunların ne şekilde olacağı ve kontrolü tamamen sizin elinizdedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,143 saniyede oluşturuldu.