1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey 62
okey oyna

Okey 62 salonumuz sitemiz içerisindeki en çok kullanılan salonlarımızdan biridir. Salonumuzun ismi yerel salonlarımızdan gelmektedir. 62 de Tunceli plaka numarası olduğu için bu salonumuzda genellikle Tuncel’de bulunan üyelerimiz vakit geçirmektedir. Siz de böylece ortak memleketten olduğunuz üyelerimiz ile anında oyun katılımı gösterebilirsiniz.

Kullanıcılarımız için tasarlamış olduğumuz site sistemlerimiz7/23 hizmet vermektedir. Bu sayede sitemize giriş yaparken zaman kıstasları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Üstelik Okey 62 canlı okey sistemlerimiz için kaliteli yazılım kullanımına da dikkat ettik. Böylece oyunlarınız içerisinde ekstra hizmetleri de almanız mümkün olmuştur. Üstelik oyun bağlantılarınızı bilgisayarlarınızın yanı sıra mobil cihazlarınız üzerinden de zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Okey 62 Canlı Okey

Canınız sıkıldığında yapacak başka bir şey olmadığında en iyi zaman geçirme alternatiflerinden biri okey oynamaktadır. Okey 62 okey oynamak aynı zamanda ücretsiz ve kaliteli zaman geçirme garantisi vermektedir. Sitemiz içerisinde seviyenizin yükselmesi halinde de VIP üyelik istemlerinizde de hiçbir zaman para ödeme zorunda kalmazsınız. Salonlarımızı ilk açtığımız zamanda olduğu gibi hala amaç olarak eğlenceli zaman geçirmeyi sunuyoruz. Bu neden yüzünden sistemlerimizin türü ücretsizdir. Konforlu salonlarımızdan istifade edebilmek için sistemimize üye olarak giriş yapmanız g yeterli olacaktır. Üye girişlerinizden sonra eşli ya da bireysel fark etmeksizin oyunlarımızın tümünden puan kazanabilirsiniz. Böylece sitemiz içerisinde edindiğiniz kıdemde de yükselme gerçekleşecektir.

Okey 62 Anında Oyun

Okey siteleri her ne kadar kalite iddiasında bulunsalar da pek çok sitede kullanıcılar uzun süre oyun başlamasını beklemektedir. Ancak sitemiz gerçek manana anında oyun garantisi sunabilmektedir. Öncelikle üye sayımızın çok olması, günün farklı saatlerinde de rahat bir şekilde odalarımızda masa bulundurabilmemizi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Okey 62 anında okey sistemlerimiz için üyelerimize özel masa açma avantajları da sunabiliyoruz. Son olarak üyelik seviyelerini yetki ile süslemek isteyen üyelerimize yetki dağıtımı da yapabiliyoruz. Sizin de okey odalarında yetkili olmak gibi bir isteğiniz varsa adminlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Gereken incelemeyi gerçekleştiren adminlerimiz, kısa süre içerisinde yetki dağılımını gerçekleştirmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,143 saniyede oluşturuldu.