1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 3,00 / 5)
Okey 60
okey oyna

Sitemize kayıt olan kullanıcılarımız için tasarlamış olduğumuz Okey 60 canlı okey salonlarımıza hoş geldiniz. Okey salonları fark edilmese de sitelerde oyunların keyifli geçmesini garantileyen sistemleri içlerinde bulundurmaktadır. Bu neden yüzünden adresimiz içerisinde yer alan salonlarımıza oldukça önem vermektedir. Böylece salonlarımızın sayısı gün geçtikçe de artmaktadır.

Okey 60 okey oynamak için farklı insanların bir masa etrafında toplanmaları gerekmektedir. Oyuncuların ortak noktalarının bulunması ise sohbetlerin eğlenceli olmasına, eğlenceli sohbetler oyunların yinelenmesine yardımcı olmaktadır. Bunun için uğraşan adresimiz yerel salonlarımız sayesinde üyelerimizin en az bir ortak noktası elde etmelerini garantilemiştir. Okey 60 da Tokatlı olan üyelerimiz tarafından kullanımda olan salonlarımızdandır.

Okey 60 Genel Salonu

Kullanıcılarımızın Okey 60 genel salonu içerisinde birbirleri ile iletişim kurabilmek için farklı imkânları vardır. Sitemiz görüntülü olduğu kadar sesli iletişim sistemlerini de kullanılabilir hale getirmiştir. Bunun yanı sıra genel salonumuzda okey oyunu için tür bakımından farklı sistemleri de hizmetinize sunmuş durumdayız. Böylece klasik okey oynamaktan sıkılan üyelerimiz kolay bir şekilde 101 okey sistemlerine erişim sağlayabilmektedir. Ayrıca kullanıcılarımız için sitemizde yetkili arkadaşlarımız her daim yardımcı olmaktadır. Bu sayede oyunlar konusunda sorunları olan arkadaşlarımız, yaşadıkları sorunları yetkili arkadaşlarımız ile iletişim kurmaları halinde kısa süre içerisinde çözebilmektedir. Ayrıca sitedeki yetkili arkadaşlarımızdan VIP üyelik konusunda yardım alınması da mümkündür.

Okey 60 Odaları

Kullanımda olan Okey 60 oyun salonumuz içerisinde sistem güncellemelerini her daim yapıyoruz. Böylece üyelerimizin site bağlantıları açısından sıkıntı yaşamamalarını garantiliyoruz. Siz de ister bilgisayarlarınız ile ister mobil cihazlarınız ile sitemize bağlanarak kalitemizi kendiniz test edebilirsiniz.  Okey oynamanın zevkine varabilmek için yapmanız gereken tek şey sitemize üye olmak. Adresimiz içerisinde vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizden ücret talebinde de bulunmuyoruz. Böylece sistemlerimiz sayesinde kaliteli ve ücretsiz oyunların tadını çıkarabilmeniz mümkün olmaktadır. Kullanıcılarımız sitemizin gelişimi için önerilerini bizlere çekinmeden iletebilmektedir. Üyelerimiz ile yakalamış olduğumuz samimi ortam sayesinde gelişimlerimiz diğer okey sitelerine göre daha kalıcı olarak sürmektedir. Siz de beklemeden sitemizi değerlendirip anında oyun katılımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,144 saniyede oluşturuldu.