1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 2,00 / 5)
Okey 52
okey oyna

Sitemiz, kurulum yılından bu yana aralıksız şekilde online okey sistemleri üzerinden hizmet sunumu yapmaktadır. Böylece adresimizden pek çok kullanıcımız uzun zamandan beridir fayda sağlayabilmektedir. Okey 52 genel salonumuz da uzun süredir kullanılan okey salonlarımız arasındadır.

Salonlarımızın kullanımları üyelerimize özel şekilde tasarlamıştır. Adresimiz içerisinde üyelik almak da oyun katılımları sağlamak da tamamen ücretsizdir. Bu neden yüzünden siz de vakit kaybetmeden ya da uzun süreli düşünmeden adresimize üye olarak Okey 52 canlı oyunlarından yaralanabilirsiniz. Üstelik yerel salonlarımızdan biri olan Okey 52, sohbet sistemlerine Ordulu hemşerilerinizle tanışmanız da mümkün olacaktır.

Okey 52 Avantajları

İnternet üzerinden okey oynamak için sitemizi tercih ettiğinizde otomatik olarak pek çok avantaj da hesabınıza tanımlanmaktadır. Kalite ve güvenlik sistemlerimiz ise bu alanda ilk öne çıkan avantajlarımız arasında bulunmaktadır. Okey 52 odalarımızda okey oynamanın bir diğer avantajı aynı memleketten olan üyelerimizin bir alanda toplanabilmelerinden kaynaklanmaktadır. Böylece kullanıcılarımız daha rahat bir şekilde oyun oynayabilmektedir. Salonumuz yazılımları ile de avantaj sunumu yapmaktadır. Bunun nedeni ise yazılımlarımızın güncel olması nedeni ile herhangi bir şekilde donma problemi yaşanmamasından ileri gelmektedir. Adresimiz içerisinde donmadan okey oynayabilmek için mobil bağlantılar yapmanız da mümkündür. Yazılımlarımızın Html5 şeklinde olması hem akıllı cep telefonlarından hem de tablet bilgisayarlardan 7/24 kesintisiz şekilde oyun oynanmasını mümkün hale getirmektedir. Üstelik oyunlar için ücret ödenmesine de gerek bulunmamaktadır.

Okey 52 Oyna

Okey 52 okey oynamak için fırsatlarla dolu dünyasını tüm üyelerine açmaktadır. Siz de üyelerimiz arasında katılarak oyunlarınızı radyo yayınlarımız ile renkli hale getirebilirsiniz. Yayınlarımız online şekilde dinlemek özelliğine sahiptir. Yani radyo yayın erişimleriniz için sitemizde içerik indirmek zorunda değilsiniz. Player üzerindeki duraklatma ve kapatma butonu ise yayınlar olmaksızın oyun katılımı elde etmenizi sağlamaktadır. Oyun katılımlarınız esnasında masalarda boş bir yere oturmak neredeyse yapacağınız tek işlemdir. Üstelik kendinize bir masa açmak konusunda da özgürsünüz. Böylece iki şekilde de bir yandan kaliteli şekilde okey oynayıp bir yandan da sosyal çevre edinmeniz mümkündür.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,136 saniyede oluşturuldu.