1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey 51
okey oyna

Oyun oynamanın en güzel hallerinden biri de online sistemlerdir. Sitemiz bu alanda online olarak uzun zamandır okey oynamak avantajını siz kıymetli üyelerine sunmaktadır. Okey 51 genel odalarımızda ya da diğer odalarımız 7/24 oyun erişimi sağlamanız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

İnternet durağan bir mecra değildir. Bu neden yüzünden internet sistemleri durağan olduklarında istedikleri başarıyı elde etmek gibi bir ihtimalleri de bulunmamaktadır. Adresimiz uzun süredir bu alanda ayakta durmayı sistemlerini geliştirerek sağlamıştır. Okey 51 okey odalarımızda böylelikle en güncel yazılımları bulunan ve güvenlikleri garantili olan oyunları oynayabilirsiniz.

Okey 51 Genel Odalarımız

Okey 51 canlı okey oynamak için Niğdeli kullanıcılarımızca tercih edilmektedir. kıymetli şehirlerimizden olan Niğde bu sayede online okey masalarında bireylerin yeni sosyal çevreler edinmelerini sağlamaktadır. Oyun odalarımızda sohbetlerin hem keyifli hale gelebilmesi hem de stratejik olarak kullanılabilmesi için ikram gönderi sistemimiz aktif hale getirilmiştir. Sistem kullanımlarımız yazışma bölümünden gerçekleştirmektedir. İkramlar neticesinde masa arkadaşlarınıza bir diğer deyişle rahiplerinize içecek ikramları gönderebilirsiniz. Puan karşılığı gönderilen ikramlar aynı zamanda okey masalarında olmayan üyelerimize de gönderilebilmektedir. Üyelerimiz site muhabbetlerini ilerlettiklerinde oyunlarını görüntülü ve sesli şekilde de oynayabilmektedir. İmkân dağarcığımızın geniş olması sayesinde okey hiçbir zaman sıkıcı bir hal almamaktadır. Üstelik adresimiz içerisinde okeyin farklı türlerine erişim sağlanabilmesi de mümkündür.

Okey 51 Okey Oyna

Kullanıcılarımızın Okey 51 okey odalarında kaliteli şekilde oyun oynayabilmeleri için tema yüzümüzde de değişimler gerçekleştirdikçe artık hem kolay kullanımlı hem de grafik sistemi olarak daha kaliteli odalarımız bulunmaktadır. Bu sayede sizler için hizmet sunumları açısından kendimizden emin olarak konuşabiliyoruz. Yine de okey oynamak konusunda emin olamayan ya da kuralları tam olarak öğrenemeyen üyelerimizin olduğunu da biliyoruz. Bu gibi sorunlarla karşılaştığınızda her daim yönetici arkadaşlarımız ile iletişim kurmanız mümkündür. İletişimleriniz neticesinde de oyun oynamamak yönünde karara varıyorsanız bu konuda yapmanız gereken tek şey siteye girmemekten ibarettir. Sistemimizin özellikleri, sitemize on dört gün boyunca giriş yapmayan kullanıcıların hesaplarını silmek üzerine kurulduğundan hesaplarınız silinecektir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,131 saniyede oluşturuldu.