1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 53
okey oyna

Okeyi geçen zamana karşın her daim kullanıcılara hitap eden bir oyun olmayı başarmıştır. 2000’li yıllardan sonra ise online sistemler üzerinden oynanma olanağı elde etmiştir. sitemiz ve Okey 53 salonumuz bu açıdan uzun süreden bu yana online şekilde hizmet veren nadir adreslerden biridir.

Tecrübemiz sayesinde okey oynamanın en keyifli adresi olmak konusunda kendimizden emin şekilde konuşabiliyoruz. Sitemiz içerisinde oyun oynamanın yanı sıra eğlenceli arkadaşlıklar elde etmenizin da kapıları aralanmış durumdadır. Örneğin Okey 53 genel salonu içerisinde siz de küfür ve argo kullanmadan seviyeli bir şekilde muhabbet edebilirsiniz. Sitemiz muhabbetleriniz için mobil olanakları da aktif hale getirmiştir.

Okey 53 Oyunları

Okey 53 canlı okey sistemlerini oldukça geliştirmiştir. Odamızın tek vasfı Rizeli hemşerilerin bir araya toplanması değildir. Herkesin bildiği üzere okey, klasik okeyden başlayarak çanak, eşli, 101 gibi değişik şekillerde oynanabilen bir oyundur. Adresimizde oyunların tamamına erişim sağlamanız mümkündür. Üstelik üyelerimiz oyunların nasıl oynanacağı konusunda fikir edinimini de adresimiz içerisinden sağlayabilmektedir. Gerek hazırlamış olduğumuz kullanım kılavuzları sayesinde gerek sitemizde yer alan yöneticilerimizin yönlendirmesi sayesinde yeni oyun öğrenimlerini de kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik oyunlar esnasında samimiyet kurulan masa arkadaşlarından da bu alanda yardım alınabilmektedir. Okey, en iyi oynanarak öğrenilen bir oyundur. Bu neden yüzünden masalarımıza giriş yapmaktan çekinmeyin.

Okey 53 Okey Hakkında

Kullanıcıların Okey 53 oynamak için sistem girişi yapmaları gerekmektedir. Sistem girişleri için kendinize içerisinde argo veya küfür olmayan, farklı çağrışımlar yapılmasına neden olmayacak bir kullanıcı ismi seçmenizi istiyoruz. Böylece kullanıcı isminiz ve belirlediğiniz şifre üzerinden anında odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Hemşerileriniz ile oyun oynamak için ise Okey 53 gibi yerel salonlarımızı tercih etmelisiniz. Ayrıca sitemiz, oyunlarınız sırasında masa arkadaşlarınıza ikramlarda bulunmak gibi bir hak tanımlaması da yapmaktadır. Var olan hakkınızdan istifade edebilmek için sohbet sistemimiz içerisindeki ilgili alanı kullanmanız yeterli olacaktır. Sitemiz içinde bulundurmuş olduğumuz hizmetlerimizin tümü bedavadır. Bundan dolayı VIP üyelik alımlarında da teki isteklerinde de ücret konusunu düşünmenize gerek yoktur.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 78 sorgu 0,129 saniyede oluşturuldu.