1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 50
okey oyna

Sitemiz sizler için daha kaliteli ve daha nezih bir oyun ortamı oluşturabilmek için çabalamaktadır. Bu bağlamda adresimiz içerisinde Okey 50 ve diğer şehirlerimiz için özel masalarımız bulunmaktadır. Siz de oyunlarınız için yerel masalarımızı tercih ederek aynı memleketten olduğunuz üyelerimiz ile oyun oynayabilirsiniz.

Okey 50 canlı okey sistemleri bakımından da sizlerin yüzünü güldürecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece oyun girişlerinizden sonra pişman olmadan kaliteli şekilde hizmet alım garantisi elde etmeniz mümkündür. Üyelerimizde site kullanımları için hiçbir ücret istemememiz de özelliklerimizden biridir. Yani adresimize hiçbir zaman ödeme yapmadan kaliteli oyunların tasını çıkarabilirsiniz.

Okey 50 Canlı Oyun

Online okeyin en önemli özelliklerinden biri de canlı olarak oynanabilmedir. Okey 50 genel salonlarımız her daim canlı şekilde okey katılımı sağlayabileceğiniz masalardan oluşmaktadır. Hazır masaların bulunması üyelerimizin o masalara oturmalarını zorunlu hale getirmemektedir. Tercih eden kullanıcılarımız hazır masalar yerine kendilerine özel masa açarak, arkadaşları ile okey de oynayabilmektedir. Oyunlarınız sırasında sunmuş olduğumuz fırsatlardan biri de kesintisiz radyo yayınlarımızdır. Radyo yayınlarımız genel sayfamız üzerinde yer alan Player üzerinden yayın yapmaktadır. Tercih etmediğiniz durumlarda yayınları kapatma düğmesine basarak durdurabilirsiniz. Aynı şekilde sohbet ederek oyun sürdürmek istemediğinizde ise yapmanız gereken tek şey sohbet ayarlarınızdan mesaj bildirimlerini kapatmak olacaktır. Son olarak genel ayarları kapatmak yerine belli üyelerin size ulaşmasını engellemek gibi bir hakka da sahipsiniz.

Okey 50 Mobil Oyun

İnternetten okey oynamanız için uzun süre önce açmış olduğumuz adresimiz teknolojik gelişmelere karşın kulaklarını kapatmamaktadır. Bu neden yüzünden Okey 50 mobil sistemimiz de kullanımlarınıza açılmış durumdadır. Son yıllarda herkes tarafından bilindiği üzere mobil cihazların kullanım oranları bilgisayarlara göre büyük bir artış göstermiştir. Bu neden yüzünden altyapı sistemlerimiz üzerinde belli yazılımları aktif hale getirdik. Artık siz de sitemize mobil olarak ve uygulama indirmek zorunda kalmadan giriş yapabileceksiniz. Üstelik mobil sistemlerimiz sayesinde oyunlar sadece bilgisayarlarınız üzerinden ve sabit olarak oynanmak zorunda da kalmamıştır. İster yolculuklarınız sırasında ister iş molalarınızda her an okey oynayabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,149 saniyede oluşturuldu.