1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 49
okey oyna

Online okey oynamak deyince akla ilk gelen adreslerden biri olan sitemiz içerisinde siz kullanıcılarımız için özel salonlar hazırladık. Yerel salonlar başlığı altında toplamış olduğumuz salonlarımızdan biri de Okey 49 ismi üzerinden hizmet sunumları yapmaktadır. Siz de memleketiniz ya da yaşadığınız yer nere ise o bölgenin okey salonuna anında giriş yapabilirsiniz.

Sitemiz içinde Okey 49 okey salonu açarak Muşlu olan kullanıcılarımızın birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlıyoruz. Bu sayede oyun sırasında gerçekleştirilen muhabbetlerde ortak bir konunun olmaması artık sorun olmaktan çıkmıştır. Her kullanıcı bulunduğu bölgeden insanlarla rahatlıkla konuşabile3ceği salonlarımız sayesinde oyunlardan maksimum keyif olarak oyunlarını sürdürebilmektedir.

Okey 49 Genel Oyun Salonu

Sizler için Okey 49 genel salonumuz içerisinde ekstra sistemler eklemekten de geri kalmıyoruz. Site kullanımlarında fark edeceğiniz üzere artık masa arkadaşlarınıza ikramlarda da bulunabilirsiniz. İkramlarınız arasında; çay, meyve suyu, ayran, rakı ya da şarap gibi içecekler olabilmektedir. Sohbetlerin durağanlaştığı anlarda ya da kıyak geçilmek istendiği zamanlarda ikram gönderimi sayesinde ortamın bir anda hareketlenmesini sağlamak sizin elinizdedir. Bunların yanı sıra masa arkadaşlarınız ile ya da bireysel bir şekilde radyo yayınlarımıza bağlanarak da eğlencelerinizde bir artış elde edebilirsiniz. Radyo yayınlarımız okey oyun hizmetlerimizde de olduğu gibi 7/24 ara vermeden hizmetlerde sunum yapmaktadır.

Okey 49 Okey Oyna

Salonlarımızdan olan Okey 49 oyunları tamamen ücretsiz şekilde hizmet vermektedir. Böylece adresimiz içerisinde kaliteli oyunlara ücret ödemesi yapmaksızın erişim sağlamanız mümkündür. Üstelik okey kadın ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen bir oyun olduğu için sitemizdeki sohbet ortamlarına da çok dikkat ediyoruz. Bu sayede oyunlar esnasında kurulan iletişimlerde herhangi bir biçimde seviyesizlikle karşılaşmanız mümkün olmamaktadır. Yönetici arkadaşlarımızın yapmış olduğu denetimler, farklı amaçlarla sitemize üye olduğu düşünülen kullanıcıların uyarılmasını sağlamaktadır. Uyarıların yeterli kalmadığı durumlarda ise kullanıcıların hesapları silinmektedir. Bu sayede oyunlarına devem eden üyelerimiz her daim kaliteli bir ortamı garanti olarak elde edebilmektedir. Üstelik üyelerimiz genel okey odalarımızda başlamış oldukları sohbetlerini hem oyun masalarına hem de özellerine taşıyabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,132 saniyede oluşturuldu.