1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 48
okey oyna

Günümüzde oynanan hali ile okeyin bulunması 1930 yılına denk gelmektedir. Ancak oyunun temelleri 12.yy’a kadar dayanmaktadır. Aradan geçen zaman içerisinde her daim yenilikleri takip eden ve silinmeyen okey, artın internetten oynanmaktadır. Okey 48 genel salonumuz ile oyunun tadına varabilirsiniz.

Okey oyununun en iyiler arasında yer almasında oyunun sistem olarak eğlencelik olarak oynanması büyük oranda etkilidir. Siz de daha önce hiç okey oynamamış olmanız halinde bile Okey 48 canlı okey odalarımız ile oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik oyunlarımız için hiçbir üyemizden para talebimiz bulunmamaktadır. Yerel odalarımız arasında alan Okey 48, Muğla için açılmış olmasına karşın tüm üyelerimiz tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Okey 48 ile Canlı Okey

Online okey oynamak demek canlı olarak okey oynamak demektir. Pek çok acemi üyemiz bu alanda oldukça heyecanlanmaktadır. Ancak oyun katılımlarınızın canlı olmasında herhangi bir sıkıntı yaşanma ihtimali bulunmamaktadır. Okey 48 salonumuz içerisinde yetki sahibi olan arkadaşlarımız bulunmaktadır. İlk oyunlarınızda arkadaşlarımızdan destek alarak masalara oturmanız mümkündür. Bu sayede oyunlar konusunda kafanızdaki soru işaretleri de giderilmiş olacaktır. Üstelik canlı oyunların ekstra eğlenceli bir tarafının bulunduğu da kabul edilmelidir. Örneğin canlı oyunlar sayesinde sosyalleşerek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yerel odalarımızdan kurduğunuz arkadaşlıklar aynı şehirden olunduğu için tanışıklık sağlanmasında da etkili olabilmektedir. Bunun için odalarımızda oyun oynamaktan çekinmenize gerek yoktur.

Okey 48 Oda Kullanımı

Okey 48 okey oynanması için tanımlamış olduğumuz genel odalarımızdan biridir. Ancak oda kullanımı için üyelik şartlarımızı yerine getirmeniz gerekmektedir. Ülkemizde pek çok insan internet kullanımına hâkim olsa da bu alanda acemilik çeken kullanıcıların olduğu da bir gerçektir. Her ihtimali hesaba katan sitemiz bu nedenden ötürü üyelik sistemlerini mümkün olan en basit hale getirmiştir. Böylece üyelikleriniz için anında işlem görmeniz tarafımızdan garantilenmektedir. Sitemize üye girişi yapmanız halinde pek çok salonu göreceksiniz. Salonlarımız içerisinden Okey 48 tercihinde bulunarak bu alanda okey oyunlarına başlayabilirsiniz. Oyun girişleriniz için var olan masalara oturmanız ile özel bir masa açmanız arasında da bir fark bulunmamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,139 saniyede oluşturuldu.