1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 47
okey oyna

Online okey hizmeti sunan siteler son yıllarda isteklere karşılık verebilmek için sayılarını neredeyse ikiye katlamış durumdadır. Sitemiz, uzun zamandan beridir kaliteli şekilde oyun oynatabildiği için oluşan yeni rekabet ortamından etkilenmemiştir. Okey 47 gibi yeni odalarımızla yolumuza devam ederek de kalitemizi kanıtlıyoruz.

Okey oynamak ülkemiz genelinde en çok tercih edilen boş zaman aktivitelerinden biridir. Bu neden yüzünden salonlarımız yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Aynı şehirlerden olan kullanıcılarımız Okey 47 genel okey salonu gibi yerel sistemlerimizde buluşabilmektedir. Bahsi geçen salonumuz Mardinli kullanıcılarımızın bir yandan okey oynarken diğer yandan da muhabbet edebildikleri adreslerimizden sadece biridir.

Okey 47 Online Okey

Online okey sitemiz içerisinde uygulama indirmek gibi zorunluluklarımız bulunmamaktadır. Sıklıkla oynanmasına karşın bazı insanlar oyun katılımcısı olduğunu saklamak istemektedir. bu neden yüzünden sistemlerimizin tamamını online şekilde vermeye devam ediyoruz. Okey 47 canlı okey oyunlarımız böylece üyelerimize bir mahremiyet kazandırmış da oluyor. Ayrıca yazılımcı arkadaşlarımız sayesinde sitemize üye olan kullanıcılarımızın bilgilerini yüksek kaliteli sistemler ile koruma altına alıyoruz. Koruma sistemlerimiz ise üyelikler neticesinde veri kayıplarının önüne geçmektedir. Ayrıca kaliteli yazılımlarımız elde etmiş olduğunuz puanlar üzerinde oynama yapılmasına ve oyunlara hile eklenmesine de mani olmaktadır. Mani olunan sistemler ile oyunlar tamamen şans ve strateji üzerinde dönmektedir. Bu da oyunlardan duyulan heyecanı doruklarda hissedilmesini sağlamaktadır.

Okey 47 Aralıksız Okey

Okey 47 okey oynamak için kullanıma sunduğumuz odamızda da aralıksız olarak okey oynamak garantimiz bulunmaktadır. Sitemizin genelinde olan bu garanti hizmet sunumlarımızı 7/24 yapabilmemiz neticesinde verilmektedir. Üstelik bazı kullanıcılarımız odalarda gecenin ilerleyen saatlerinde kullanıcı olmadığını düşünmektedir. Tam tersi gecenin ilerleyen saatlerinde en yoğun zamanlarını geçiren odalarımız da bulunmaktadır. Siz kendi müsait olma durumunuza göre her an sistemlerimiz üzerinden oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunlar sırasında ya da genel lobilerimizde tanışmış olduğunuz arkadaşlarınıza ikramlar göndermenize de olanak tanıyoruz. İkram gönderimleri için sizlerden oldukça küçük puan kesintileri yapıyoruz. Böylece gönderimlerinizi bir ya da iki seferle sınırlandırmak zorunda kalmadan devamlı şekilde yapabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,139 saniyede oluşturuldu.