1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 42
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynayıp aynı zamanda nezih bir ortam da istiyorsanız sizler için Okey 42 odalarımızı öneriyoruz. Bilindiği üzere artık pek çok farklı adres üzerinde okey erişimi sağlamak mümkündür. Ancak denetimlerde eksik kalan siteler, üyelerinin seviyesiz muhabbetler yaparak kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Adresimiz bu konuda oldukça titiz davranmaktadır. Yönetici arkadaşlarımız gerek bireysel olarak gerek kendilerine gelen talepler neticesinde pek çok üyemize uyarılarda bulunmaktadır. Gerçekleştirilen uyarılar neticesinde adresimizde sohbet edilerek okey oynamak sıkıtı yaşanmaksızın elde edilen bir hizmet olarak verilmektedir. Okey 42 ile okey oynamak ise Konyalı üyelerimizin tanışmasına yardımcı olmaktadır.

Okey 42 Parasız Okey

Geçen zaman içerisinde hemen her yıl okey sitelerinde yeni sorunlar görülmeye başlamıştır. İçinde bulunduğumuz yılda ise ücretler sıkıntı oluşturmaktadır. Pek çok sitenin üyelerinden geçmiş zamanlarda istememesine karşın bu sene para tabinde bulunduğu bilinmektedir. Ancak adresimiz eskiden olduğu gibi şimdi de tamamen ücretsiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Üstelik artık Okey 42 bedava okey sistemlerimiz mobil şekilde de kullanılabilmektedir. Böylece oyun kalitemizi geliştirmemize karşın üyelik sistemlerinde bir değişim yapmadığımızı kanıtlamış oluyoruz. Sitemiz içerisinde yer alan misafir giriş sistemimiz ile parasız okey oynamayı ilk önce deneyimleyip sonrasında adresimize üye olmanız da mümkündür. Üyelikleriniz birkaç bilgi paylaşımı neticesinde kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.

Okey 42 Eğlencesine Okey

Okey oynamak konusunda üyelerimizin kafalarında soru işaretleri bulunabilmektedir. Özellikle işin dini tarafında pek çok üyemiz bu oyunun kumar olup olmadığını sorgulamaktadır. Ancak Okey 42 canlı okey sistemlerimiz eğlencesine oyun hizmeti vermektedir. Oyunlar sırasında maddi kazanımlarınız olmadığı için bu düşünce oldukça yanlıştır. Kullanıcılarımız odalarımızda hem keyifli zaman geçirmek hem oyun oynamak hem de yeni insanlarla tanışmak için varlık göstermektedir. Siz de bahsettiğimiz avantajlarımızdan üyelikleriniz sonrasında yarar sağlayabilirsiniz. Üstelik adresimize üye olan kullanıcılarımız için radyo yayınlarımız da bulunmaktadır. Bunların yanı sıra üyelerimiz sohbetleri esnasında diğer üyelerimize ikramlar gönderebilmektedir. Sanal ikramlarımız arasında şimdilik; çay, ayran, kahve, meyve suyu, şarap ya da rakı gibi alternatiflerimiz yer almaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,142 saniyede oluşturuldu.