1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 3,80 / 5)
Okey 45 Salonu
okey oyna

Normal şartlar altında okey oynayabilmek için isteka, taşlar, zar ve sizden başka üç farklı kişiye ihtiyacınız bulunmaktadır. Ancak oyunun gerekliliklerini gerçek hayatta her dam yerine getirmek mümkün olmamaktadır. Bu gibi durumlarda her daim Okey 45 canlı okey odalarımızı kullanabilirsiniz.

Oyun erişimleriniz için online sistemleri tercih etmeniz pek çok artı elde etmenizi de sağlamaktadır. Örneğin adresimizde istediğiniz her saatte oyun oynayabilmeniz garantilidir. Böylece oyun katılımları için arkadaşlarınızı ya da yakın çevrenizi ikna etmek zorunda kalmazsınız. Okey 45 yerel okey masalarımız için farklı mekânlara gitmeniz de gerekmemektedir. Sistemimiz internet sayesinde her daim elinizin altında bulunmaktadır.

Okey 45 Genel Oyun Salonu

Okey 45 genel oyun salonumuz Manisalı kullanıcılarımıza hizmet vermektedir. Kullanıcılarımız böylece yerel masalarımız ile yeni hemşeriler edinebilmektedir. Ayrıca yerel masalarımızda üyelerimizin daha çok ortak nokta üzerinde muhabbet edebildiklerini tespit ettik. Siz de yerel masalarımıza ya da genel salonumuza giriş yaparak bu alandaki tezimizi doğrulayabilirsiniz. Geçmiş zamanlarda online okey kullanımı için Java gibi gereklilikleri de sitemiz ile arkanızda bırakmanız mümkündür. Adresimizin yeni tasarımı Html5 üzerinden yapılmıştır. Böylece programsız olarak hem bilgisayarlar ile hem de tablet ve cep telefonu gibi akıllı cihazlar ile oyun erişimleri sağlanabilmektedir. Oyun girişlerinizde sistem tercihinizi istediğiniz model cihazlar üzerinden yapabilirsiniz. Farklı cihazlardan da aynı kalitede hizmet almanız garantimiz altında bulunmaktadır.

Okey 45 ile Okey Oyna

Sitemiz genel salonlarından olan Okey 45 okey oynamak için ipleri tamamen sizin elinize vermektedir. Böylece oyunlarınızda masa arkadaşlarınız ile de farklı üyelerimiz ile de sohbet edebilirsiniz. Sohbetleriniz esnasında sadece küfürlü ve rahatsız edici kelimeler kullanmamaya dikkat etmenizi istiyoruz. Zaten online olarak hizmet veren yönetici arkadaşlarımız bu alanda kural ihlali yapan üyelerimizi anında uyarmaktadır. Sitemizde okey oynarken radyo yayınlarımıza erişim sağlamanız da mümkündür. Yayınlarımız internet üzerinden bir Online Player ile sizlere ulaşmaktadır. Program indirmeden ulaşabileceğiniz yayınlarımız için bir tık ile yayınları durdurmak hakkını da kullanıcılarımıza veriyoruz. Böylece oyunlarda sitemizi kendinize özel bir hale getirebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,145 saniyede oluşturuldu.