1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey 41
okey oyna

Okey, 106 adet taş ve dört isteka ile oynanan en keyifli masa oyunlarından biridir. Oyunun gerçekte oynanabilmesi için bir adet de zara ihtiyaç bulunmaktadır. Ancak hem malzemeler hem de kişi sayısı bakımından gerçekte oyun erişimi sağlamak her daim mümkün olmamaktadır. Okey 41 salonumuz online okey sistemleri ile 7/25 oyun hizmeti sunmaktadır.

Uzun yıllardan beridir internet üzerinden oyun erişimi sağlanması için sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde kullanıcılarımızı istedikleri her an oyunlara giriş yapabilmektedir. Saat fark etmeksizin canı okey masalarımızda muhakkak bir yer bulunmaktadır. Üstelik Okey 41 okey salonu gibi odalarımız sayesinde muhabbetler de keyifli olmaktadır. Yerel salonlarımız arasında olan Okey 41, Kocaeli’nden sitemize bağlanan üyelerimizin kullanımındadır.

41 Okey Genel Salonu

Üyelerimiz için kurulum zamanımızdan beridir genel amacımızı kaliteli oyunları anında kullandırabilmektedir. Bu bağlamda son güncellemelerimiz sayesinde kesintisiz olarak oyun içlerinde aktif olabilirsiniz. Okey 41 canlı okey fırsatlarımızın en önemlilerinden biri ise sitede hemşerileriniz ile tanışmanız olarak gösterilebilmektedir. Böylece okey oynamak sadece taş dizilimi olarak görülmekten de çıkmaktadır. Oyunlar, taş diziliminin yanı sıra büyük bir eğlence kaynağıdır. Oyunlarınız sırasında diğer üyelerimizin de istekli olması halinde zaman sınırlaması olmaksızın muhabbetlerinizi devam ettirebilirsiniz. Bu alanda sadece argo, küfür ya da cinsel içerikler olan mesajlaşmalardan uzak durmanız gerekmektedir.

Okey 41 ile Eğlenceli Oyun Garantisi

Okey 41 odamız eğlence bakımından pek çok avantajı sizlere sunmaktadır. Örneğin odamızda gerçekleştirecek olduğunuz oyunlarda sohbetlerinizi ikramlarımız ile süsleyebilirsiniz. Üyelerimizin daha keyifli zaman geçirebilmelerini sağlayan ikramlarımız güncellenmiş hali ile pek çok farklı içecek türünü içerisinde barındırmaktadır. Bunun yanı sıra oyunlarınız sırasında da sohbetlere devam ederek sıkılmaktan kendinizi korumanız mümkündür. Eğlenceli olarak oyun katılımları için müzik olmazsa olmazlarımız arasındadır. Siz de bizlerle aynı görüşteyseniz sitemizin radyosunu aktif edebilirsiniz. Üstelik radyo dinlemeniz için de oyun oynamanız için de programlara ihtiyacınız yoktur. Adresimizde verilen bütün hizmetlerin ücretsiz olmasının yanı sıra online olmasına da özen gösterdik. Böylece tarayıcılarınız üzerinden istediğiniz kadar aktif oyun hayatı elde edebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,106 saniyede oluşturuldu.