1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 27
okey oyna

Okey, hem aile arasında hem de arkadaşlar arasında oynanabilen en eğlenceli masa oyunlarından biridir. Ancak oyunun oynanması için ekipmanların toplanası ya da gerekli kişi sayısının elde edilmesi sıkıntı yaratabilmektedir. Bu gibi sıkıntılardan uzak kalmak için Okey 27 salonumuzda kesintisiz olarak oyun keyiflerinizi elde edebilirsiniz.

Sitemiz, okey konusunda oldukça uzun zamana dayanan bir tecrübeye sahiptir. Böylece hizmetlerimizin sunumları kalite garantili olarak yapılabilmektedir. Üstelik oyunlarınız sırasında çekinmeden muhabbet edebileniz için Okey 27 gibi yerel salonlarımız da bulunmaktadır. Okey 27 salonumuzda Gaziantep üzerinden sistem girişi yapan üyelerimiz, hemşerileri ile bir yandan konuşup bir yandan oyun oynayabilmektedir.

Okey 27 Ücretsiz Oyun

Online olarak okey oynama hizmeti veren adresimizin kurulum amacı maksimum eğlencedir. Sitemiz, bu amacın yönelik olarak hizmet sunumlarına devam etmektedir. Halen ücretsiz hizmet sunumu yapabiliyor olma nedenimiz de politikamızı etkin olarak sürdürmemizden kaynaklanmaktadır. Üstelik adresimizde sadece oyunlarımız ücretsiz değildir. Okey 27 canlı oyunlar sırasında alınabilecek VIP üyelik sistemlerimizden de para talebimiz bulunmamaktadır. VIP üye olabilmeniz için ödeme yapmanız yerine site kullanım oranlarını artırmanız gerekmektedir. Gerekliliklere uyum sağladığınızı düşünüyorsanız da yönetici arkadaşlarımıza üyelik taleplerinizi iletmeniz gerekecektir. Bu sayede artık oyun katılımlarınızda VIP üyelik avantajlarımızdan fayda sağlayarak yolunuza devam edebileceksiniz. VIP üyelikler elde etmiş olduğunuz puanların sıfırlanmasına da yol açmamaktadır.

Okey 27 Ekstra Hizmetler

Okey 27 okey oynamak sadece okey oynamak avantajı elde etmenizi sağlamamaktadır. Sitemizin en önemli özelliklerinden biri de bu alanda pek çok farklı hizmetinin bulunmasıdır. Örneğin adresimiz içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz sohbetleri ikramlarımız sayesinde eğlenceli hale getirebilirsiniz. İkramlarımız içeceklerden oluştuğu ve farklı alternatifleri olduğu için anında gönderim yapmanız mümkündür. Oyunlarınız sırasında kullanımı mümkün olan hizmetlerimizden biri de radyo yayınlarımızdır. Yayınlarımızı kesintisiz şekilde erişim sağlanabilmesi üzerine kurulmuştur. Player online olarak çalıştığı için radyo yayınlarımıza bağlantı kurabilmek için Player indirilmesi de zorunlu değildir. Ana ekranlarımız üzerinde tek bir seçim ile yayınlara bağlanıp, kurmuş olduğunuz bağlantıları da tek bir tıkla sonlandırarak oyun keyiflerinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,126 saniyede oluşturuldu.