1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 29
okey oyna

Üyelerimiz için tasarlamış olduğumuz Okey 29 okey salonumuz yerel olarak oyun girişi yapmanızı sağlamaktadır. Böylece Gümüşhane’den sitemize üye olmuşsanız Okey 29 salonumuzda diğer Gümüşhaneli üyelerimizle tanışarak okey oynama şansını elde edebileceksiniz. Üstelik adresimiz içerisindeki oyun sistemlerimiz kaliteli yazılımlar ile oluşturulmuştur.

Okey 29 genel salonuz içerisinde diğer üyelerimiz ile sağlayacağınız muhabbetler konusunda belli kurallarımız bulunmaktadır. Kurallarımıza uygun hareket etmek ise oldukça basittir. Bu alanda sizlerden sadece küfürlü konuşmalara yer vermemenizi istiyoruz. Adresimizde yer alan kadınlar ve yaşı daha küçük olan kullanıcılarımız da bu sayede nezih ortamlarımızda istedikleri kadar okey oynayabilmektedir.

Okey 29 Kesilmeden Okey

Oyunlarımızda kesinti olmaması için gerekli olan sistem güncellemelerini her daim takip ediyoruz. Böylelikle farklı adreslerde oyun bağlantısının kurulmaması ya da oyunların aniden kesilmesi gibi sıkıntılar adresimizde bulunmuyor. Üstelik oyun kesintileri puan alımlarına da mani olduğu için bireylerin canlarının sıkılmasına neden oluyor. Siz de online okey oynamanın kaliteli yüzü için hiç düşünmeksizin Okey 29 okey oynama sistemlerimizden istifade edebilirsiniz. Site sistemlerimizin kalitesi için yazılımlarımızın mobil uyarlanmasını da sağladıkça böylece adresimize üye olmanız halinde mobil sistemlerimizi aplikasyona gerek duymaksızın değerlendirebilirsiniz. Üstelik mobil sistemlerimiz içerisinde oyun erişimlerinizin yanı sıra radyo yayınlarına katılım sağlamak hakkı da elde etmeniz garantilidir. Böylece mobil bağlantılar neticesinde eksik hizmet alım sıkıntısı yaşamanız mümkün olmamaktadır.

Okey 29 Bedava Okey

Okey oynanması konusunda yönetim ekibimiz belli sorular almaktadır. Sizler tarafından cevap bekleyen en önemli sorulardan biri de ücret konusudur. Okey 29 bedava okey sunumu yapan odalarımızdandır. Sitemizin kurulum amacı maddi kazanç değildir. Bu neden yüzünden salonlarımızın tümünde hizmetlerimizden ücret talebimiz bulunmamaktadır. sadece üyelik yaptırmanız halinde ücretsiz olarak online okey oynama sistemlerimizden istifade edebilmeniz mümkündür. İçeriklerimiz kullanım açısından farklı olanakları da üyelerine tanımaktadır. Örneğin sohbetleriniz sırasında eğlence için arkadaşlarınıza içecek ikramları gönderebilirsiniz. Rakiplerinize de ikram edebileceğiniz içeceklerimiz çaydan başlayarak şaraba kadar ilerleyen bir liste halindedir. Güncellemelerimiz sayesinde ikram listemiz de giderek genişleyerek farkı ikram sunumları yapabilmenizi sağlayacaktır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,147 saniyede oluşturuldu.