1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 26
okey oyna

Okey, masa oyunları içerisinde en çok talep görenlerin başında bulunmaktadır. Üstelik okey yeni çıkmış oyunlardan biri de değildir. Oyun, oldukça uzun zamandan bu yana aralıksız olarak oynanmaktadır. Sadece internet teknolojilerinin gelişmesinden sonra Okey 26 salonumuz gibi hizmetlerimizi ile online olarak da oynanmaya başlamıştır.

Salon isimlerimizi farklı nedenlere göre vererek yolumuzda ilerliyoruz. Okey 26 için isim vermemiz Eskişehir salonu olması neden ile kolay bir şekilde gerçekleşmiştir. Yerel salonlarımızdan biri olarak da tanınan Okey 26 okey oynamak için Eskişehirli kullanıcılarımızı beklemektedir. Kullanıcılarımız bu sayede anı şehirde ikamet eden diğer üyelerimiz ile konuşarak oyunlarında aktif bir sohbet ortamını da garantilemiş olmaktadır.

26 Okey Salonu

Okey 26 genel salonumuz içerisinde aktif olabilmeniz için adresimize üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişleriniz sonrasında ise hizmetlerimizden tamamen ücretsiz olarak yarar sağlamanız mümkün olacaktır. Adresimiz, hizmet sunumlarında sadece üyelerinin beğenisini ve konforunu düşünmektedir. Bu neden yüzünden içeriklerimizin tamamı ücretsizdir. Farklı adreslerde para vererek elde edebileceğini Premium, bir başka deyişle VIP üyelik sistemini bile adresimiz içerisinde bedava elde edebilirsiniz. Üstelik yazılımlarımızı devamlı şekilde kontrol altında tutmamız, oyunlarınız içerisinde donma sıkıntılarına yol açacak problemleri de gidermektedir. Böylece sitemiz, uzun süreden beridir online olarak yapılan bahislerin değişmez adresi olarak gösterilmektedir.

Okey 26 Hızlı Okey

Gerçek hayatta okey oynamanın sorunlarından biri olarak yeterli kullanıcı sayısına ulaşmayı beklemek yer almaktadır. Oyun, maksimum dört kişi tarafından oynanmaktadır. Dört kişi olması ise oyunların eğlence oranlarının artmasında etkin rol oynamaktadır. Bu nedenden ötürü oyuncular beklemeden 4.kişiyi bularak okey oynamak istemektedir. Okey 26 hızlı okey konusunda iddialı olan odalarımızdan biridir. Bu durumda hem Eskişehir’den okey oynamak için sitemize kayıt olan üyelerin sayısının fazla olması hem de adresimiz içerisindeki sistem kullanım olanaklarının etkisi yer almaktadır. Her halükarda sitemiz içerisinde zaman farkı olmaksızın hızlı bir şekilde oyun katılım hakkı elde etmeniz mümkündür. Üstelik oyun katılımlarınızda radyo yayınlarına bağlanmak hakkınız da vardır. isteyen üyelerimiz ise katılımlarında yetki elde edebilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,570 saniyede oluşturuldu.