1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 22
okey oyna

Okey taş takımları, oyunun oynanması için yakın geçmişe kadar gerekli olan ekipmanlar listesinde bulunmaktaydı. Üstelik grup oyunu olduğu için okey oynamak belli kişi sayılarının bir ayara gelmesinden sonra mümkün olmaktaydı. Fakat Okey 22 genel salonumuz online sistemleri ile bu gereklilikler olmadan da okey oynanmasını sağlamaktadır.

Bilindiği üzere 22, Edirne ilimizin plaka numarasıdır. Sitemiz de yerel salonlarından birine Okey 22 ismi vermiştir. Bu sayede Edirneli kullanıcılarımız hemşerileri ile oyun oynamak için sadece Okey 22 salonumuza giriş yaparak hareket edebilmektedir. Sitemizin tüm salonlarında olduğu gibi bu adresimizde de yayınlarımız hem kesintisiz hem de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Okey 22 Sıkılmadan Okey

İnternetten okey oynamak yakın zamana kadar büyük bir gelime olarak görülmekteydi. Bu da oyunun ilgi çekici olma oranını büyük oranda artırmıştır. Ancak günümüzde bu alandan da sıkılan kullanıcıların olduğu bilenmektedir. Okey 22 okey oynama sistemlerimiz internet okeyinden sıkılan kullanıcılar için de birebirdir. Çünkü adresimizde vermiş olduğumuz hizmetlerimizin tümü güncellenmektedir. Böylece ekstra hizmet sunumları yapmamız da mümkün hal almaktadır. Sadece okey oynamak yerine radyo yayınları ve eğlenceli sohbetlerle renklendirilen sistemleri kullanmak, üyelerimizin sıkılmasına da engel olmaktadır. Ayrıca oyunlarımız için sizlerden para talebinde de bulunmuyoruz. Böylelikle son yazılımlara sahip olan okey sistemlerini hem ücretsiz hem de eğlence garantili olarak elde etmek hakkını elinizde bulundurabiliyorsunuz.

Okey 22 Canlı Okey

Okey 22 canlı okey sistemlerimizin en önemli özelliklerinden biri sabit olmamalarından kaynaklanmaktadır. Sistemlerimiz her yeni gün, piyasaya göre güncellenmektedir. Gerekli olan güncellemeleri yaptığımız için siz değerli kullanıcılarımız adreslerimizde en yeni sistemlere sahip olabilirsiniz. Örneğin klasik sohbetlerinizi güncellemelerimiz sırasında çıkartmalarla süslemeniz mümkün bir hal almıştır. İkramlar başlığı altında toplamış olduğumuz çıkartmalarımız içeceklerden meydana gelmektedir. İçecek ikramlarımızın gönderimi için sohbet sistem kullanımınız yeterlidir. Bunun yanı sıra üyelerimiz, sitemizde VIP konuma erişimi de kazanabilmektedir. Genellikle seviyesi yüksek olan ya da adresimizde devamlı olarak okey oynayan kullanıcılarımız bu sistemimizden yararlanmaktadır. VIP üyelik için isteklerinizi bize ulaştırmanız yeterli olmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,123 saniyede oluşturuldu.