1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 21
okey oyna

Türkiye’de okey sadece belli bölgelerde oynanan oyunlardan biri değildir. Ülkemizde doğusundan batısına kadar her yerde talep gören oyunların başında okey gelmektedir. Bu neden yüzünden adresimizde yerel salonlarımız bulunmaktadır. Okey 21 okey oynamayı Diyarbakır’dan tercih eden üyelerimiz içindir.

Yerel salonlar sayesinde kullanıcılarımızın birbirileri ile tanışıklık kurma süreleri azalmıştır. Kendilerini Okey 21 canlı okey sistemlerinde daha rahat hisseden üyelerimiz böylece oyun başlangıcı yapmak konusunda da büyük bir hız elde etmiştir. Üyelerimiz için tasarımını yeni yaptığımız sohbet sistemleri sayesinde artık kullanıcılarımız birbirilerine içecek ikramı yapabilmektedir. İkramlar sayesinde üyelerimizin eğlenmesi amacımız da sağlanmış olmaktadır.

Okey 21 Genel Salon

Okey siteleri hakkında hile önyargılarının olduğu gir gerçektir. Ancak bu tip adreslerden sitemizin ayrı tutulması gerekmektedir. Çünkü site değerli kullanıcılarımızın konforu için adresimizi her zaman güncelliyoruz. Yazılım güncellemelerimiz ise sizleri kötü yazılımlara karşın koruma altın alıyor. Böylece Okey 21 genel salonumuzda ya da farklı okey salonlarımızda hile ihtimal dâhillerinde bile bulunmuyor. Sizler için oyun kalitelerimizi denetlemek gibi bir hak da tanımlayabiliyoruz. Üyelikleriniz neticesinde elde edeceğiniz hak dâhilinde oyun katılımlarınızı sağlananız mümkündür. Memnun kalmadığınız durumlarda sitemize tekrara giriş yapmayarak hesaplarınızın silinmesini sağlayabilirsiniz. Sitemize en çok on dört gün boyunca hiç giriş yapmayan kullanıcılarımızın üyelikleri sistemimiz tarafından silinmektedir.

Okey 21 Anında Okey Oyna

Adresimizin farklı sitelerden farklarından biri de anında oyun sistemimizden oluşmaktadır. Öncelikle odalarımızda bu gibi bir hizmet tanımlaması yapabilmek için sunumlarımızdaki zaman aralıklarını kaldırdık. Böylece Okey 21 ve diğer salonlarımızda 7/24 okey erişimi sağlamak hakkını elde etmeniz mümkün hal geldi. Sonrasında ise üyelerimiz için yazılımlarımızı kökten değiştirdik. Böylece artık donmadan ya da beklemeden anında okey başlangıcı yapmanız mümkündür. Üstelik mümkün olan sistem kullanımlarını mobile de taşıyabilirsiniz. Genel inanışın aksine mobil sistem kullanımlarınız için adresimizden bir aplikasyon ya da uygulama indirmeniz gerekmemektedir. Mobil kullanımlarınız da sadece internet bağlantısı ile gerçekleşebilmektedir. Hizmet alımlarınızda bir fark olmaksızın sitemize ilk üyelikleriniz de mobil bağlantılarınız sonrasında form doldurarak sağlayabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,125 saniyede oluşturuldu.