1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 23
okey oyna

Okey, yaz ya da kış fark etmeksizin her daim oynanan ve talep edilen masa oyunlarından biridir. Bu nedenden ötürü sitemiz Okey 23 gibi salonları daima yoğunluğunu korumaktadır. Salonlarımız içerisindeki hizmet sunum kalitemiz de kaliteli oyun sistemlerimiz de yoğunluğumuzun nedenlerinden biridir.

İnternet üzerinden okey oynama hizmetlerimize yeni olarak başlamamış olmamız üyelerimizin elde etmiş oldukları fırsatlardan biridir. Piyasaya hâkim olmamız sayesinde geren yenilikleri anında uygulamak gerek farklı sistemler kurmak konusunda rakiplerimizin oldukça ilerisinde yer almaktayız. Üstelik adresimizde Okey 23 genel salonumuz gibi pek çok yerel salonumuz bulunmaktadır. Böylece Elazığlı üyelerimizin olduğu gibi diğer şehirlerden olan üyelerimiz de hemşerileriyle oyun oynayabilmektedir.

Okey 23 Eğlenceli Okey Servisi

Okey genel kapsamda eğlenceli bir oyundur. Ancak en ufak aksilikler bile kullanıcıların oyundan soğumalarına neden olabilmektedir. Bu yüzden adresimiz üzerinde gerekli olan tüm çalışmaları tamamlayabildiğimizi söylemekten sakınca duymuyoruz. Böylece oyuncularımız için aksilikler olmadan eğlenceli okey servisleri sunabiliyoruz. Okey 23 canlı okey salonlarımızda muhabbetler, oyunların eğlenceli jele gelebilmesi için akla ilk gelen sistemlerimiz arasındadır. Siz de hemşerileriz ile tanışarak oyun katılımlarınızı sağlayabilirsiniz. Üstelik kullanıcı isimlerinden rahatlıkla tanıyabileceğiniz hemşerilerinize adresimiz olanakları sayesinde sanal içecek de gönderebilirsiniz. Çay ya da kahve gibi ikramlarınız oldukça cüzi miktardaki puanlar üzerinden yapılmaktadır. Böylece ikramlarda bulunmak sizden herhangi bir şey eksiltmemektedir.

Okey 23 Mobil

Son yıllarda mobil cihazlar üzerinde inanılmaz bir gelişim yaşanmıştır. Yaşanmış olan gelişim neticesinde üyelerimizin de mobil olarak site bağlantısı kurmak istekleri doğmuştur. Yazılım ekibimiz kullanıcı isteklerini hiçbir dönemde göz ardı etmemektedir. Bu neden yüzünden Okey 23 mobil bağlantı sistemlerimiz anında kullanıma açılmıştır. Üstelik mobil sistem kullanımları için üyelerimizin aplikasyonlara gereksinimleri bulunmamaktadır. sistemlerimiz tamamen online şekilde değerlendirilebilmektedir. Üyelerimiz için tanımlamış olduğumuz sistemler işletim sistemi ve telefon modeli arasında da fark yaratmamaktadır. Hatta tabletleriniz üzerinden bile içeriklerimize kesintisiz bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Böylece sitemiz, üyelerimiz ne zaman isterse o zaman okey hizmeti verebilir hale gelmiştir. Mobil bağlantılarınızla kazındığınız puanlar da anında hesaplarınıza eklenmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,132 saniyede oluşturuldu.