1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 20
okey oyna

Sanal ortamda oyun oynamak günümüzde en popüler zaman geçirme aktivitelerinden biridir. Bu sayede bireyler evlerinin konforunu terk etmek zorunda kalmadan yeni bir sosyal çevre edinebilmektedir. Okey 20 genel salonumuz oyun tercihlerini okeyden yana kullanan bireyler için kesintisiz şekilde hizmet vermektedir.

Okey, 106 taş ile oynanan masa oyunlarından biridir. Ancak grup oyunu olması ya da malzeme emini konusunda sıkıntılar yaratabilmesi, eğlenceli olmasına karlın gerçek hayatta oyunlara erişimi kısıtlamaktadır. Okey 20 bu sorunların tümüne çare olmaktadır. Üstelik Denizli plakasından oluşan ismi sayesinde içerisinde Denizlili kullanıcılarımızı toplamaktadır. Böylece üyelerimiz oyunlar sırasında daha rahat bir şekilde muhabbet edebilmektedir.

Okey 20 Salonu

Gerçek hayatta hizmet veren okey salonlarının açık olduğu saatler bellidir. Üstelik salonlarda her daim okey oynayacak yeterli sayıda kişi bulunmayabilmektedir. Bu gibi durumlarda ya da sadece daha rahat bir şekilde okey erişim garantisi elde edebilmek için Okey 20 okey oynama seçeneklerimizden yararlanmanız mümkündür. Seçeneklerimizin kullanımı için adresimize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliklerinizde sizlere sorun çıkarmamak için mümkün olan en kolay yazılımları tercih ettik. Böylece dakikalar içerisinde adresimize üye olarak sistem kullanımlarınızın tadına varabilirsiniz. Üyeliklerinizden sonra adresimizde aktif olan yönetici arkadaşlarımızla görüşerek VIP üye olmak şansını elde etmeniz de mümkündür. Üyeliklerde olduğu gibi VIP üyeliklerde de ücret istememi söz konusu bile değildir.

Okey 20 Düz Okey

Şimdiki hali ile 1930’lu yıllardan beridir oynanan okey, zaman içerisinde pek çok farklı tür edinmeyi de başarmıştır. Adresimiz içerisinde var olan okey sistemlerinin hepsine ulaşmanız mümkündür. Ancak Okey 20 canlı okey sistemlerinden en çok talep gören her daim düz okeydir. Düz ya da klasik okey yeni başlayanlar için de profesyoneller için de vazgeçilmezler arasındadır. Siz de bu alanda kendinizi ve tahmin yeteneklerinizi geliştirerek site içindeki puanlarınızı artırabilirsiniz. Puanlarınızı artırmanız halinde adresimizde farklı oda erişimleri sağlamanız da mümkün hale gelecektir. Adresimizin puan sistemi hakkında ya da okey oynamak hakkında en ufak sorularınız için bile yönetim ekibimize başvurarak oyunlarınızı sürdürebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,128 saniyede oluşturuldu.