1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 19
okey oyna

Okey, basit olmasının yanı sıra oldukça eğlenceli olması sayesinde her dönemin popüler oyunları arasına girmeyi başarmıştır. Sitemiz Okey 19 salonu basit olmasına karşın eğlenceli olması sayesinde beğeni toplayan bu oyunun hizmetini 7/24 hiçbir kesinti olmaksızın vermektedir. Böylece artık her daim okey erişimleri sağlanabilmektedir.

Online okey sitelerinde olduğu gibi adresimizde de farklı türden salonlarımız bulunmaktadır. Okey 19 genel salonu şehit plakalarına göre oluşturduğumuz yerel salonlarımızdan biridir. Bu neden yüzünden salonumuzda Çorumlu olan üyelerimizin sayısı bir hayli fazladır. Okey 19 oyun odamız hemşerilerin birbiri ile tanışması açısından da hizmet verebilmektedir.

Okey 19 Oyunları

Okey tek bir türden oluşan klasik oyunlardan biri değildir. Tamamı grup şekline oynansa da şekilleri ya da ana kuralları farklı olan türleri bulunmaktadır. Adresimiz, kullanıcıları için oyunların tamamını sisteminde var etmektedir. Böylece Okey 19 okey oynamak hiçbir dönemde sıkıcı hale gelmemektedir. Siz de hizmetlerimizde farklı oyunları keşfederek oyunlardan alacağınız keyfi artırabilirsiniz. Üstelik oyunlarımızın tümü ücretsiz şekilde sunulmaktadır. Bunun yanı sıra sizler için sunmuş olduğumuz oyun hizmetlerinde kullanım kılavuzlarımız da vardır. Böylece bir oyunu ilk kez oynamadan önce sitemizdeki ilgili kuralları ya da taktikleri okuyabilirsiniz. Gerçekleştirmiş olduğunuz ön hazırlık sayesinde sitemizde oyunlara daha kısa süre içerisinde adapte olarak oyunları kazanma oranlarınızı da artıracaksınız.

Okey 19 Okey Oyna

Okey 19 canlı okey sistemlerimiz için kullanıcılarıma farklı olanak sunumları da yapabilmekteyiz. Siz de üyelerimiz arasında yerinizi alarak okey deneyimlerinizi elde edebilirsiniz. Örneğin oyunlar sırasında eğlencenin dozu seviyeli sohbetler ile artabilmektedir. Sohbet sistemlerimiz içinde yer alan ikramlar da bu bağlamda kullanımlarınıza sunulmuştur. Üyelerimiz okey oynama sırasında kendilerine yetki talebinde de bulunabilmektedir. Yönetim ekibimiz tarafından dağıtımı yapılan yetkiler neticesinde oyunlar sırasında site kurallarının ihlalini fark ederseniz müdahale etmek gibi bir hak elde etmiş olursunuz. Bunun yanı sıra istediğiniz zamanlarda yetkilerinizi iade etmek gibi bir hakkınız da bulunmaktadır. Üstelik yetki iadesi üyeliklerinize ya da oyunlardan elde etmiş olduğunuz puanlarınıza olumsuz bir etki yapmamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,140 saniyede oluşturuldu.