1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey 18
okey oyna

İnternet üzerinden kalite garantili oyun hizmeti veren sitemiz içerisinde rahatlıkla okey oynayabilirsiniz. Sitemize Okey 18 salonlarımız bulunmaktadır. Çankırı plakasından aldığı isimle bu yöreye özgün hizmet veren salonumuz içerisinde donmadan kesintisiz biçimde oyun oynanabilmektedir.

Okey 18 canlı okey sistemlerimiz üyelerimizin konforunu maksimum rakamlara çıkarmak için oluşturulmuştur. Bu sayede kullanıcılarımız istedikleri şekilde oyun erişimi sağlayabilmektedir. Konforlu oyunların olmazsa olmazlarından biri de mobil bağlantılardır. Adresimize mobil bağlantı özelliğimiz sayesinde istediğiniz her yerden bağlanabilirsiniz. Üstelik mobil bağlantılar kalite konusunda ya da görüntü sistemi konusunda daha alt seviyelerde hizmet almanız anlamına da gelmemektedir.

Okey 18 Oyna

Kullanıcılarımızdan Okey 18 oynamak için ücret istemiyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamına bedava olarak yararlanmanız mümkündür. Üyelikleriniz için de VIP üyelikleriniz için de bu durum geçerlidir. Amacımız sadece oyunlar ile eğlenceli zaman geçirilmesini sağlamaktan ibarettir. Siz de sistemimizi değerlendirmek konforlu okey sistemlerinden yarar sağlamak için işe adresimize üye olarak başlayabilirsiniz. Üstelik üyelikleriniz sonrasında adresimiz ile yeni bir sosyal çevre edinmeniz de mümkün olmaktadır. Bunun nedeni ise, sitemizin sohbet sistemlerinin sık bir şekilde kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Çankırı’nın pek çok merkezden daha küçük olması neden ile gerçek hayatta tanıdığınız insanlarla da sitemizde karşılaşma olasılığınız daha yüksektir. Böylece tanışıklık durumu ne olursa olsun adresimizde kesintisiz oyun erişimleri sağlanabilmektedir.

Okey 18 Salonu

Okey 18 okey salonu kullanımlarınızda pek çok fırsatı değerlendirmeniz de sitemiz sayesinde mümkün hale gelmiştir. İstediğiniz takdirde arkadaşlarınıza içeriklerimiz arasında yer alan çıkartmalardan, yani ikramlardan gönderebilirsiniz. Bu sistemimiz, kullanıcılarımız arasında daha samimi bir ortam kurulmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca okey oyunlarınız sırasında radyomuzu açarak oyunlarınızı müzik yayınlarımız ile süsleyebilirsiniz. Müzik yayınlarımız Online Player aracığı sayesinde sizlere erişim sağlamaktadır. Böylelikle yayın bağlantılarınız için ekstra bir Player indirmek zorunda da değilsiniz. Okey oynamanız da alabileceğiniz ekstra sistemlerimiz de tamamen internet aracılığı ile elde edilebilmektedir. Bu da oyunlarını uygulama indirerek oynamak istemeyen ya da daha çok mahremiyet isteyen üyelerimiz için bulunmaz fırsatlardan biri olarak kendini göstermektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,143 saniyede oluşturuldu.