1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 17
okey oyna

Okey sitelerinde birbirlerine benzer tasarımlar kullanılmaktadır. Bu da kullanıcıların benzer sitelerden sıkılmasına neden olmaktadır. Okey 17 odalarımız ve farklı tasarımlarımız sayesinde sıkılmadan kaliteli okey garantisi veren adresimizi ziyaret ederek bu sorunlardan uzak kalabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde sunumlarımız için pek çok yerel odamız bulunmaktadır. Böylece üyelerimizi memleketlerine özgü olan odalar içsisinde kendilerine daha yakın hissettikleri bireyler ile okey keyfi yaşayabilmektedir. Okey 17 genel salonu Çanakkale tarafından kullanılmaktadır. Üyelerimiz oda kullanımları için bilgisayar girişi yapmak zorunda kalmamaktadır. Sitemiz mobil olarak kullanımlarda hiçbir sıkıntı yaratmadığı için içerik bağlantılarını akıllı cihazlarınız tarafından da gerçekleştirilebilmektedir.

Online Okey 17

Okey oynamak konusunda online sistemlerimizin sizler açısından sağladıkları faydaların oranları oldukça fazladır. Bu alanda ilk faydamız olarak 7/24 okey oynama sistemimizi sayabiliriz. Gerçek hayatta 7/24 herhangi bir saatte okey oynamanız mümkün değildir. Çünkü grup oyunu olan okey hem bu neden yüzünden hem de kişi sayısının tamamlanması açısından sıkıntı yaratabilmektedir. Ancak Okey 17 canlı okey avantajımız sayesinde bahsedilen sorunlar üzerinde düşünmek zorunda kalmadan oyun erişimleri sağlayabilirsiniz. Sitemiz imkânları sayesinde oyunlarınız sırasında kesintisiz müzik yayınlarına bağlantı kurmak şansınız da bulunmaktadır. Bu imkân ise, ana sayfamızda sitemize özel olarak yayın yapan radyo istasyonumuz aracılığı ile siz değerli üyelerimize verilmektedir. Müzik yayınlarımızda da zaman sınırlamamız bulunmamaktadır.

Kesinti Olmadan Okey 17 Oyna

Sitemizde hemen her ay içerisinde yazılım güncellemeleri yapıyoruz. Güncellemelerimiz sayesinde içerik erişimlerimizde dönme ve kesinti sıkıntıları da yaşanmıyor. Üyelerimiz en yoğun ya da salonlarımızın dolu olduğu anlarda bile en ufak bir aksama sıkıntısı çekmiyor. Üstelik Okey 17 donmadan okey garantimiz mobil bağlantıları da kapsıyor. Bunun yanı sıra oyunlarımızın garantisi sadece içerikler konusunda kendini göstermemektedir. Sitemiz, kullanıcılarının birbirleri ile kaynaşabilmeleri için sohbet olanaklarını da geliştirip güncellemektedir. Böylece adresimiz içerisinde tanışmış olduğunuz farklı üyelerimize ikram gönderimleri yapabilirsiniz. İçecekler bazında hazırlamış olduğumuz ikramlar güncellemeler ya da sizlerden gelen talepler neticesinde gelişebilmektedir. Bu alanda ve diğer istekleriniz için her daim yönetici ekibimiz ile çekinmeden iletişim kurabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,133 saniyede oluşturuldu.