1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 15
okey oyna

Okey, hem günlük sıkıntılardan kurtulmak hem de stres atmak için oynanabilen en iyi oyunlardan biridir. sitemiz, oyunun online halini maksimum kalite garantisi ile siz değerli üyelerine sunmaktadır. Üstelik editörlerimizin gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar neticesinde artık Okey 15 yerel odalarında da sınırsız olarak okey oynayabileceksiniz.

okey-15

Yerel okey salonlarımızın amacı, üyelerimizin hemşerileri ile tanışıp daha eğlenceli bir oramda okey keyfi sürmeleridir. Okey 15 canlı okey salonunda Burdurlu olan üyelerimiz bedava okey oynayabilmektedir. Sitemiz ücret almamak politikasını VIP üyelik sistemlerinde de devam ettirmektedir. Bu sayede üyelerimiz kaliteye ödeme yapmadan anında sahip olabilmektedir.

Okey 15 Canlı Okey

Sitemiz içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde sadece salonlarımız yenilenmedi. Alış çalışmalarımız teknik altyapımızda gerçekleştirildi. Bu sayede artık Okey 15 okey oynama sistemlerimize farklı cihazlar üzerinden de erişim sağlayabileceksiniz. Akıllı cep telefonları ve tabletlerle uyumlu hale gelen adresimiz, siz ne zaman isterseniz o zaman okey oyun hizmeti sunuyor. Üstelik mobil cihazlar ile sağlanan erişimlerde de güvenlik garantimiz yer alıyor. Böylece en kaliteli grafikler üzerinden sorunsuz ve uygulama indirmek derdi olmadan, adresimizi tercih ederek okey oynayabilirsiniz. Üyelerimizi oyunlarını bilinçli şekilde oynadıklarında kısa süre içerisinde puanlarını büyük oranlarda artırabiliyor. Siz de oyun taktiklerimizi ve taş takip sistemleri hakkındaki yazılarımızı okuyarak okeyde kazanmak için şanstan daha fazlasının gerekli olduğunu görebilirsiniz.

Okey 15 Burdur Salonu

Okey 15 Burdur salonumuz her yaş grubundan üyemizin kullanımına açıktır. Sağlamış olduğumuz sohbet ortamı nezih olduğu için kaliteli şekilde oyun oynamak imkânını rahatlıkla sizlere garanti edebiliyoruz. Oyunlarımıza giriş yapmak için olanaklarımızdan faydalanmak zorunda değildiniz. Ancak radyo ve sohbet gibi olanaklarımız ile oyunlarınızı daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Radyo yayınlarımızın da internet üzerinden yapılması, sizlere yine program indirmek gibi bir zorunluluk vermemektedir. Üstelik yeni tanışmış olduğunuz hemşerilerinize sitemiz sayesinde sanal olarak ikramlar gönderebilirsiniz. Adresimiz içerisinde güncel ikramlarımız ayran, çay, meyve suyu ve alkolü olan alternatifler olarak devam etmektedir. İkramlarımızı rakiplerinize göndererek fark yaratmak da oyunlara başlangıç yapabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,127 saniyede oluşturuldu.