1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 13
okey oyna

Online olarak oynanan okey oyununun keyif verici olması için belli başlı sistemlerin sitelerde bulunması gerekmektedir. Alanımızda öncü olmak için firmamız içerisinde en yeni okey yazılımlarını kullanıyoruz. Bunun yanı sıra sitemiz içerisinde Okey 13 gibi pek çok farklı özel salonumuz da bulunuyor.

okey-13

İnternetten okey oynamak için online adreslerin hile olmadığına dair bir garanti vermesi de gerekiyor. Bu garanti için sitelerin yazılımlarının güncel olması şart. Sitemiz bu neden yüzünden yazılımlarındaki gerekli olan güncellemeleri aksatmadan gerçekleştiriyor. Okey 13 genel okey salonumuz içinde yer alan yazılımlarımızın güncelliği farklı türden hile yazılımları ile sitemizde aktif olmaya çalışan bireylerin de önüne geçiyor.

Bitlis Online Okey

Online okey oynamak için tercihlerinizi adresimizden yana kullanmanız halinde herhangi bir şekilde ödeme yapmak zorunda kalmadan okey oynayabiliyorsunuz. Üstelik adresimiz içerisinde genel politikalarımız gereği üyelerimizin kaliteli şekilde iletişim kurmalarını oldukça önemsiyoruz. Bu neden yüzünden son çalışmalarımız kapsamında editörlerimiz tarafından Okey 13 Bitlis salonu kullanıma açılmıştır. Bitlis, okey oyunu konusunda pek çok profesyonel oyuncuyu barındıran illerimizden biridir. Siz de Bitlis okey odalarımıza giriş yaparak hem hemşerileriniz ile tanışıp hem de kendinizi profesyonel bir oyuncu haline getirebilirsiniz. Bu alanda sohbetlerin hızlı bir şekilde başlaması açısından, masa arkadaşlarınıza puan karşılığında ikram göndermek imkânımız da kullanımlarınıza sunulmuştur.

Okey 13 Bitlis Okey Salonu

Bitlis online okey oynamak için tercih edilen salonumuz içerisinde her zaman aktif masalar yer almaktadır. Kullanıcılarımız aktif olan ve müsait durumdaki masalara hiçbir engelle karşı karşıya kalmadan oturabilmektedir. Masalar konusunda sitemiz içerisinde özel masa açma olanaklarımız da bulunmaktadır. Özel masalar sayesinde gerçek arkadaşlarınız ile de sitemiz aracılığı sayesinde tanışmış olduğunuz arkadaşlarınız ile de oyun oynayabilirsiniz. Üstelik adresimiz artık Html5 yazılımlarını kullanmaktadır. Yazılım değişikliklerimiz ise üyelerimize farklı erişim olanakları sunabilmemizde etkili olmuştur. Böylece okey odalarımızda aktif olmak için bilgisayarlarınızdan sonra tabletlerinizi ve akıllı cep telefonlarınızı kullanmanın önünde bir engel kalmamıştır. Mobil kullanımlar için adresimiz üzerinden herhangi bir aplikasyon indirmenize de gerek duyulmamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,145 saniyede oluşturuldu.