1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 16
okey oyna

Online okey oynamak isteyen kullanıcılarımız için vermiş olduğumuz hizmetler kendini girerek geliştirmektedir. Hizmet sunumlarımız için sizlerden gelen isteklere de sistemimizde yer veriyoruz. Bu sayede Okey 16 gibi yeni salonlarımız üzerinden oyun katılımları sağlayabilmeniz mümkün hale gelmiştir.

okey-16

Piyasa içerisinde internet üzerinden okey oynama olanağı olan her sitede belli kurallar bulunmaktadır. Bu alanda adresimizin ilk isteği nezih bir ortam yaratmaktır. Kullanıcılarımız Okey 16 genel salonumuzda da diğer salonlarımızda da sohbet sistemlerinde kurdukları cümlelere dikkat ederek bir yandan da kurallarımıza uymuş olmaktadır. Çünkü sitemiz içerisinde hem argo hem de küfür kullanımı yasaktır.

Okey 16 Bursa Salonu

Online okey oynamanın en iyi yönlerinden biri olarak yeni insanlarla tanışılmasını göstermemiz yanlış olmayacaktır. Ancak bazı kullanıcılarımız sohbetler konusunda çekimser davranabilmektedir. Bu durumun ortadan kalkması için Okey 16 Bursa salonumuzun kullanımını öneriyoruz. Bireyler yerel salonlarımızda kendileri ile aynı yerden olan diğer insanlarla okey oynayabilmektedir. Bursa okey ağımız oldukça gelişmiş şekilde hizmet vermektedir. Bu sayede oyunlar sırasında açılan masaların sayısının artması, kullanıcıların oyunlarda donma sıkıntısı yaşamasına yol açmamaktadır. Bu alanda bahsedeceğimiz son yeniliğimiz de mobil erişim hakkındadır. Artık odalarımızın tümüne mobil olarak da anında erişim sağlayabilirsiniz. Mobil erişimleriniz işyerinizdeki ufak molalarınızda bile hemşerileriniz ile okey masalarında eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Okey 16 Oyun Oyna

Sitemiz ülkenin en çabuk gelişen okey adreslerinden biridir. Bu sayede Okey 16 okey oynamak için Bursalı üyelerimiz tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Projelerimizin kullanım oranları ise bu alanda elde ettiğimiz başarının bir göstergesidir. Siz de üyeliklerinizden sonra adresimize giriş yaparak kullanım kolaylıkları çerçevesinde oyun erişimlerinizi devam ettirebilirsiniz. Üstelik sitemizde üyelerimiz için yetki dağıtımı da yapabiliyoruz. Bu sayede isteyen üyelerimiz yönetici ekibimizin bir parçası olarak okey hayatlarına devam edebilmektedir. Yeni projelerimiz kapsamında her geçen gün sistemimize yeni içerikler eklemekteyiz. Böylece adresimizde radyo dinlemek, farklı okey türleri oynamak ya da üyelerimize ikramlar göndermek yapabileceğiniz sınırlı aktivitelerden değildir. Sistem güncellemelerimiz neticesinde elde edeceğiniz kullanım olanaklarımız ise tamamen ücretsizdir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,132 saniyede oluşturuldu.