1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey 12
okey oyna

İnternet sitemiz üzerinden vermiş olduğumuz okey oyun hizmetlerimiz sayesinde günlük sıkıntılarınızdan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Farklı sitelerin aksine Okey 12 genel salonu kullanımlarınızdan sonra adresimize para ödemeniz gerekmemektedir. Bu alanda hizmet sunumlarımıza ilk anda eğlendirmek için başlamıştır. Halen de o çerçevede hizmet sunumu yaptığımız için üyelerimizden para talebinde bulunmuyoruz. Siz de adresimiz içerisinde yer alan okey sistemlerimin keyfini çıkarabilmek için üyelik işlemlerinden sonra genel ve yerel salonlarımızı deneyimleyebilirsiniz. Editörlerimizin gerçekleştirdiği son çalışmalardan biri olan yerel salonlarımız kapsamına giren Okey 12 salonu bu alanda tercih edebileceğiniz salonlarımızdan sadece biridir. Bingöl’e özel olan salonumuzun yanı sıra diğer şehirlerimiz için salonlarımız da bulunmaktadır.

Okey 12 Bingöl Özel Salonu

okey-12

Okey odalarımızın yerel hale gelmesinden sonra üyelerimizin birbirileri ile daha rahat bir şekilde sohbet edebilmelerini de garantilemiş oldukça Okey 12 Bingöl salonu sitemize Bingöl üzerinden giriş yapan kullanıcılarımız için tasarlanmıştır. Bingöllü kullanıcılarımız adresimiz içerisinde sadece hemşerileri ile oyun oynamak şansı elde etmemektedir. Oyun imkânlarımızın yanı sıra diğer yerel odalarımızda da olduğu gibi rahatlıkla sohbet de edilebilmektedir. Ayrıca üyelerimiz sohbetlerine renk katmak istediklerinde sohbet alanlarımızda yer alan ikramları tercih edebilmektedir. Siz de ikramlarımız sayesinde masa arkadaşlarınıza; kahve, çay, ayran, meyve suyu, şarap hatta rakı gönderimi bile yapabilirsiniz.

Okey 12 Online Okey

Okey 12 online okey konusunda pek çok sistem yeniliğini de beraberinde getirmektedir. Sistemlerimizi yenilememizin bazı üyelerimiz arasında ücret konusunu yeniden gündeme getirmiştir. Ancak adresimiz sizlere ücretsiz hizmet vermeye devam edecektir. Bu alanda hiçbir tereddüt yaşamadan sitemizde okey oynamaya devam edebilirsiniz. Bingöl özel okey salonumuz için herhangi bir kullanım zaman sınırımız da bulunmamaktadır. Canınız ne zaman isterse ya da ne zaman müsait olursanız salonumuza o anlarda giriş yapabilirsiniz. Girişleriniz için bilgisayarınızın olması da şart değildir. Çünkü sitemizin kullanımlarda mobile uyumlu olması da güncellemelerimizden sonra gerçekleşmiştir. Böylece üyelerimiz hem bilgisayarlarından hem de mobil cihazlarından online olarak bir yandan da sohbet katılımı sağlayarak okey oyunu oynayabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,135 saniyede oluşturuldu.