1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 09
okey oyna

Sitemize Aydın’dan üye olduysanız artık size özel olarak hazırlamış olduğumuz Okey 09 salonumuz sayesinde sohbet ederek okey oynayabileceksiniz. Üstelik tasarlamış olduğumuz yerel odalar sayesinde sizle aynı memleketten olan diğer kullanıcılarla da tanışabileceksiniz. Bunun için sitemize üye girişi yapmanızın ardından odalarımız arasındaki seçim işlemlerini tamamlamanız yeterlidir.

okey-09

Okey oyunu, uzun zamandan beridir oynanmasına karşın halen en çok talep gören oyunlardan biridir. Bu durumda oyunun eğlenceli olmasının yanı sıra kolay şekilde öğrenilebilmesinin de etkisi bulunmaktadır. Siz de oyun hakkında hiçbir bilginiz olmadığı durumlarda bile Okey 09 genel salonumuz içerisindeki bilgilendirmeler üzerinden hareket ederek oyunu kısa zamanda öğrenebilirsiniz.

Okey 09 Aydın Salonu

Sitemiz ülke içerisinde en gelişmiş okey ağlarından birine sahiptir. Bu sayede oyunlar sırasında adresimiz içerisinde anında oyun başlangıcı yapmak gibi bir garanti sunabiliyoruz. Adresimiz içerisinde Okey 09 Aydın salonunda oyun oynamak için ilk adımda kullanıcı girişi yapmanız sonrasında ise sitemizdeki odamıza gelmeniz gerekmektedir. Odamıza giriş yaptığınızda ekranınıza müsait olan masalar gelecektir. Var olan masalara oturmanız halinde neredeyse anında oyunlara başlangıç yapabilirsiniz. Üyelerimiz için masa açma hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu gibi hizmetlerimizden yararlanılmasından sonra yeni kullanıcıların masalara oturmasını beklemenin ardından oyunlara başlangıç yapabilirsiniz. Her iki halükarda da rakip sitelerimize göre daha hızlı oyun başlangıcı konusunda size garanti verebiliyoruz.

Okey 09 Klasik Okey

Aydınlı kullanıcılarımız için Okey 09 salonumuzda kullanım açısından mobil olanaklarımız da bulunmaktadır. Sitemizde istediğiniz her an klasik okey oynayabilirsiniz. Okey oyunları arasında ilk akla gelen klasik okey türünde grafik kalitemiz gerçekle eş değerdir. Böylece taş görünümlerinden seslerine kadar kendinizi gerçek bir okey salonunda hissedebilirsiniz. Üstelik masa arkadaşlarınızla tercihlerinize göre muhabbetlerinizi görüntülü olarak da devam ettirebilirsiniz. Yazılı şekilde konuşmak isteyen kullanıcılarımız için ise farklı ikram olanaklarımız kullanımdadır. Böylece arkadaşlarınıza içecek ikramı göndermeniz ya da size gelen içecek ikramlarını kabul etmeniz mümkün olmaktadır. Gönderimi yapılan ikramlar hemşerileriniz ve diğer üyelerimiz ile daha hızlı şekilde muhabbet etmenizi ve muhabbetlerinizi ilerletmenizi sağlayarak faydasını göstermektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,125 saniyede oluşturuldu.