1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 3,50 / 5)
Okey 08
okey oyna

Online okey oyunu oynamak için sitemizin gelişimini yeni tamamladığı özel odalarını kullanabilirsiniz. Yerel masaların daha çok talep gördüğünü fark eden yetkili arkadaşlarımızın yaptığı çalışmalar kapsamında artık Artvinli kullanıcılarımız Okey 08 salonumuzda oyun katılımı sağlayabilmektedir.

okey-08

İnsanların okey oynamaktan keyif almasının nedenlerinden biri farklı kişilerle konuşabiliyor olmalarından kaynaklanmaktadır. Bu sayede üyelerimizin yeni bir sosyal çevre edindiklerini de biliyoruz. Okey 08 canlı okey imkânı veren salonumuzda tanışıklıklarınızı hemşerileriniz ile yapabilirsiniz. Hatta salonumuz içerisinde gerçek hayatta tanıdığınız insanlarla denk düşmeniz bile mümkün. Bahsi geçen ihtimaller ise oyunlara olan merakı ve ilgiyi artırarak daha çok keyif alınmasını sağlamaktadır.

Okey 08 ile Okey

Okey oynamanın başlangıcı olarak kabul edilen düz okey oyunları sitemiz içerisinde 7/24 oynanabilmektedir. Bu bağlamda açılan Okey 08 Artvin okey salonumuz da kesintisiz şekilde hizmet vermektedir. Böylece oyun katılımı için belli zamanları beklemek ya da oyuncu bulmak gibi dertlerle uğraşmanız da gerekmemektedir. Adresimiz içerisinde her daim online olan farklı oyuncularla karşılaşmanızı garantiliyoruz. Artvin salonumuz özellikle gece saatlerinde daha yoğun olarak kullanılıyor. Böylece uyku tutmayan üyelerimiz vakitlerini okey oynayıp yeni insanlarla sohbet ederek güzelleştirebiliyor. Vaktinizi değerlendirebilmek için tercih edebileceğiniz sitemize akıllı cep telefonlarınızdan bağlanmanız da mümkündür. Aynı şekilde adresimiz tabletlerle yapılan bağlantılara karşın da herhangi bir kullanım sıkıntısı göstermemektedir.

Okey 08 Artvin Salonu

Okey 08 Artvin salonu ile siz değerli üyelerimiz için oldukça kullanışlı sistemler geliştirdi. Geliştirmiş olduğumuz olanaklar ile artık oyunlarınızda donma sıkıntısı ile karşılaşmak ihtimaliniz bulunmamaktadır. Üstelik site girişleri bilgisayar yerine mobil cihazlarla yapmanız halinde de donmadan oyun oynayabileceksiniz. Html5 kalitesine sahip olan adresimiz bu kalitesini ikramları ile de göstermektedir. Masa arkadaşlarınız ile oyun oynarken ikramlarınızı oldukça küçük olan puanlar karşısında arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızdan gelen ikramları kabul ederek sohbetlerinizi daha keyif verici hale getirmeniz de mümkündür. Oyun katılımlarını müzikle süslemek isteyen üyelerimiz için ise radyo yayınlarımız bulunmaktadır. Böylede adresimiz okey oyunu konusunda istenen tüm yeterliliklere sahip olduğunu kanıtlayabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 86 sorgu 0,145 saniyede oluşturuldu.